Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Stoppolnátok a 6 évesetekkel...

Stoppolnátok a 6 évesetekkel kettesben Európában?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 01:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Az ülés nekem is eszembe jutott. Erre még keresem a megoldást. Hátha van olyan ülés, amit praktikusan össze lehet hajtani.
2015. jan. 31. 16:20
 22/27 anonim ***** válasza:
55%
Úgyis nekivágsz, tuti...jó utat!
2015. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

hihetetlen, hogy 20 lebeszélő válasz után ideperdíted, hogy az ülés még nem tudod hogy oldod meg...


annyi szörnyűség történik... én nem kockáztatnék. márpedig ez az. nem is kell rossz embert kifogni, elég ha rossz sofőr. gyerekemet ennek nem tenném ki. eleve nem ültetném be idegen ember mögé, na de így?

2015. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
95%

Bizonyára nem véletlenül nincs már apja a gyereknek...

Vagy lehet az agytumorod 6 éves, ami miatt hülyeségeket beszélsz.

2015. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Még nem döntöttem, de a döntéshez alaposan körüljárom a témát gondolatban, pl. a gyerekülés kérdését. Kicsit tartok az úttól, de nem igazán a kiszámíthatatlan sofőrök miatt, amit itt mindenki felhoz. Szerintem nem kellene ennyire félniük az embereknek egymástól. De persze észnél kell lenni, és nemet mondani a fuvarra, ha nem bizalomgerjesztő a társaság.

Lenne pénz a repcsire is, ha mondjuk lemondanánk a Horvátországi nyaralásunkról, de nem szívesen tennénk. Bár lehet, hogy az lesz, és akkor mondjuk pár nappal tovább maradunk a tervezettnél a cote d'azur-ön. De izgi lenne a stoppolgatás is.

Amúgy van saját autónk, de eszem ágában sincs 1300 km-t vezetni, ami amellett, hogy fárasztó, még baromi drága is.

A baleset meg betegség pedig mindenképp szívás egy utazás alatt, bármivel is menjen az ember. Erre való a tartalék pénz és a biztosítás. Ha mondjuk a lányom szerencsétlenül esik, és eltörik a karja, mennyivel vagyok kiszolgáltatottabb egy külföldi városban, ha stoppal érkeztem oda, mintha vonattal vagy repcsivel mentem? Ugyanúgy ott állok egy törött karú gyerekkel, és a legközelebbi hazafelé tartó járat is ugyanakkor indul, akármivel is érkeztem. Annyi pénzem pedig mindenképp lesz, hogy szükség esetén azonnal haza tudjunk jönni, és utasbiztosítást is kötök.

2015. jan. 31. 21:33
 26/27 A kérdező kommentje:
A gyereknek pedig persze hogy nincs apja, mondom hogy a gólya hozta... :)
2015. jan. 31. 21:36
 27/27 anonim ***** válasza:
egyre inkább ugy érzem hogy a kérdés vagy kamu egy tizen éves szorakozik ,vagy ha nem akkor sem vagy normális kérdező van pénzed repjegyre de nem veszel van autot de nem akarsz odáig vezetni .inkább veszélyezteted a gyereket .
2015. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!