Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit gondolnátok, hogy ha...

Ti mit gondolnátok, hogy ha egy ovis csoporttárs szülei,30 felett úgy néznek ki, mint a punkok?

Figyelt kérdés
Az apuka tele van tetoválással, meg piercinggel meg fülbevalóval, az anyukának meg vagy színes a haja, vagy taraj "frizurája" van. Nem komolytalan ez többgyerekes szülőként? Vagy a gyereknek nem ciki?
2015. febr. 11. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Cikinek nem gondolom, de komolytalannak igen. (mondjuk ezt nem csak gyereknevelés kapcsán, nem hinném, hogy pl. cégek kapkodnának az olyan munkaerőért, aki a hétköznapokban is így néz ki)

Amúgy amíg rendesen nevelik a gyereket, és semmi nem helyénvalót nem lát otthon, addig semmi gond. Azt meg végképp nem gondolnám, hogy az ÉN gyerekemre rossz hatással lennének.

2015. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ha normális jól nevelt gyereke van és ő is normális akkor nem érdekel.
2015. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, te miben látod a komolytalanságot? Én meglepődtem, mikor megtudtam, mennyire a "maguk urai" tehát egyikük sem alkalmazott, és iszonyat jól keresnek. Bevallom kicsit irigy is vagyok :) A kislányuk amúgy nagyon okos és gyönyörű szép, nagyon szereti őt az én gyerekem, sokat játszanak együtt. Végül is a szülőkkel sincs semmi gond, normálisak, kedvesek, a másik gyerekükkel kell néha mérgelődni, mert ő nagyon eleven rosszcsont. De amikor találkozom velük, furcsán érzem magam, nem tudom hogy közelítsek. Persze egy csomóan meg teljesen hülyének tartják őket, akik még annyira sem ismerik, mint én. Köszönöm a válaszokat egyébként!
2015. febr. 11. 12:10
 14/26 A kérdező kommentje:
Bocs, utsó előtti :)
2015. febr. 11. 12:11
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
Komolytalant úgy értem, hogy nem túl felnőttes. Tiniknél szokás extrém külsővel lázadni a szürkeség ellen, érett felnőtt embernek szerintem nem kell ilyen eszközökhöz nyúlni. (ha az a céljuk a külsejükkel, hogy különbözzenek a töebbiektől. De ez ugye - a dolog miértje - nem látszik :) )
2015. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem kötelező ám minden téren megkomolyodni:-)

Kamaszkorom óta rocker vagyok, minden külsőségével együtt. Már betöltöttem a 40-et, de e téren nem változtam semmit.

Tetkóim vannak, le nem veszem a szegecselt karkötőt, és csak akkor bújok "normális" ruhába, ha nagyon muszáj.

Ehhez jön még, hogy motorozok, a 2 ovisomat oldalkocsiban viszem a falun belül, ha jó az idő. A kamasz fiam örökölte a stílusomat, az ikreimet meg nem érdekli még az egész. Én neki az anya vagyok, mindegy, hogyan nézek ki.

A munkahelyemen sem okoz gondot, középvezetőként dolgozom, a szaktudásom számít, nem a külsőm.


A férjem külseje meg a lehető legkonzervatívabb, és motorra sem ülne semmi pénzért, mégis rendben van közöttünk minden.

2015. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Lemaradt a lényeg:

A suliban és az oviban a többi anyuka egyfajta csodabogárnak tekintenek, de jó értelemben, többen mondták már, mennyire jó lehet ilyen lazának, bevállalósnak lenni.

2015. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Komolytalan? Nem felnőttes? Mert van egyénisége és nem olvad be a többi szürke ember közé? Na ne vicceljünk...

Északi országokban (Norvégia, stb) simán adnak öltönyös munkát is olyan embernek, akinek kilátszik a tetoválása a ruha alól.

Ja és balesetin találkoztam olyan dokivalm, aki tele volt tetoválva. Eszembe nem jutott, h komolytalan. Vagy ha te ilyen helyzetbe kerülsz, kérsz másik orvost?

Bírom az ilyen előítéletes , vaskalapos embereket... És érdekes, ez a nőket zavarja... Pf...

És tök igaza van az egyik hozzászólónak. Az orvos, ügyvéd szülők gyerekei szoktak elég gázosak lenni általában.

2015. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Abszolut nem érdekel, hogy a csoporttarsak szülei hogy néznek ki.

Így magamba kicsit szánalmasnak tartom az ilyen feltűnő viselkedést, de ennyi.mnekem is vannak tetoválásaim 2 gyerekes szülőként, és bár nem mutogatom direkt, de ha látszanak, hát pont nem érdekel, ki mit gondol rólam.nem láttam még nőt, akinek jól állna a taraj, pláne, ha színes, de azon kívül, hogy ezt így magamban konstatálom, nem foglalkozok vele .

2015. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nem viselkednek feltűnően. Egyébként annak az anyukának iszonyat jól áll, nem hosszú égnek álló zöld haja van, hanem ilyesmi.

[link]

2015. febr. 11. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!