Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit gondolnátok, hogy ha...

Ti mit gondolnátok, hogy ha egy ovis csoporttárs szülei,30 felett úgy néznek ki, mint a punkok?

Figyelt kérdés
Az apuka tele van tetoválással, meg piercinggel meg fülbevalóval, az anyukának meg vagy színes a haja, vagy taraj "frizurája" van. Nem komolytalan ez többgyerekes szülőként? Vagy a gyereknek nem ciki?
2015. febr. 11. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Akkor mi is pontosan a gondod?

Anyuka jól néz ki, a gyerek jólnevelt, jól állnak anyagilag.

Mi velük a probléma?

2015. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló vagyok.

Kedves kérdező!

Ha az lenne a véleményed, amit a hozzászólásodban írtál, akkor ez a kérdés nyilvàn meg sem fogalmazódott volna a fejedben, hisz ahogy az előttem szóló írta..... mi is a gond?!?

11-esnek. : egész pontosan milyen cégre gondolsz? Vagy CÉGBE csak tünci-münci kiskosztümben járnak a nők? Mert én melós ruhába járok, bakancsban és hegesztőpajzzsal a fejemen. Mosdóba pisilni járok és lemosni a vasport az arcomról, nem sminket igazítani. És a kutyát nem érdekli hogy nézek ki. Erről ennyit.

2015. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%

Szinte biztos vagyok benne, hogy magadról írsz kedves kérdező.

Ha meg nem, akkor betegesen rajongsz érte/ük.

No mindegy. Általában az emberek azért hordanak ennyire feltűnő dolgokat, hogy kompenzáljanak valamit.

Ettől nem jobbak, vagy rosszabbak, csak inkább kicsit sajnálatra méltőak.

A tetkó ok., egy életre szól, de a piercingek, szines taraj az nagyrészt a külvilágnak szól.

Nincs ezzel gond, a mai világban nem annyira egyediek ezek a dolgok.

Van aki szereti, ha megbámulják, beszélnek róla, és még az sm elég, akkor a GyK-n is keres egy kis figyelmet

2015. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21:21 kori válaszoló

Igen, egy olyan cégben a kutyát nem érdekli, hogy nézel ki. De ha ügyfelekkel kéne kapcsolatban lenned (még ha csak egy közönséges pénztáros vagy egy multinál) akkor nem tehetnéd meg, hogy akárhogy kinézel.

2015. febr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. Pont azért, hogy ne nézzenek ki, ne bámuljanak meg, stb. Én egyébként a "szürke kisegér" típus vagyok. Azt nem mondanám, hogy "betegesen rajongok", úristen. Magamat érezném cikinek a gyerekem előtt, ha nem lenne úgymond komoly a megjelenésem. Remélem így érthető.
2015. febr. 12. 12:42
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem kúl, nekem tetszene :) A gyereknek hogy ciki-e, hát az nem az én dolgom, majd ők megbeszélik családon belül
2015. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!