Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok bebújhat mellétek...

Nálatok bebújhat mellétek reggel a gyerek az ágyba? Van valami időbeli határ, ami előtt visszakülditek? (Pl. Reggel 6 óra. )

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 09:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6 éves lesz holnap a drágám. Ritkán jön át hozzánk. De bármikor jöhet hétvégén (már péntek este). Hét közben ha valami baja van, akkor inkább mellette maradok, és ha elaludt és én is újra felébredek mellette, akkor visszamegyek a mi ágyunkba. Hét közbe azért nem engedem közénk, mert apa korán kel, a mi szobánk meg a konyha mellett van, felébredne pl. a kávéfőző hangjára.
2015. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig 7-es vagyok.

Személy szerint két dolgot tarok elfogadhatatlannak:

- Amikor olyan szinten odaszokik a gyerek az ágyba, hogy az intim pillanatokért trükközni kell, és ettől egyre ritkábbá válnak: ez a szülőknek rossz.

- Ha engedjük neki, aztán ha éppen olyanunk van, akkor meg tiltjuk: ez a gyereknek rossz.

2015. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

A lányunk egy matrica, totál testkontaktusfüggő alapjáraton is, már 6,5 éves, de rendszeresen (legalább heti 3-4x) megjelenik hajnalban ha rosszat álmodott stb, bebújik, alszunk tovább, nincs ezzel bajunk egyáltalán.

A fiunk 5 éves, nagyon jó alvókája van, nyugodt és mély az álma szinte minden éjjel. Ha beteg akkor szoktam vele együtt aludni, de amúgy ha nem beteg sosem igényelte ezt különösebben, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor jött át hozzánk csak úgy...

a férjem meg én is úgy vagyunk vele, hogy minket nem zavar, ha nekik jó hát legyen meg a biztonságérzete, úgyis kinövik hamar, nemsoká egy kósza ölelésért is lobbizni kell majd.

különben én nehezen ébredő tipus vagyok, lányom mindig be szokott bújni hozzám óracsörgés után pár percre míg magamhoz térek(néha a fiam is, bár ő általában csak benyargal és összepuszil alaposan). ezek a napom legszebb percei, komolyan mondom :)

2015. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#13 "A lányunk egy matrica" - ezzel (na meg a hozzáállásoddal levettél a lábamról) :)


már tudom, hogy fogom szólítani a legkisebb fiam, aki szintén matrica :)

2015. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Csatlakozom, nekem is van egy hatéves matricám. Az alkaromat birizgálja, puszigatja folyamatosan, illetve az arcával simogatja. Ez olyankor jó, mikor a két kezem se elég, annyi mindent csinálok egyszerre, erre az egyikre rácsatlakozik egy 19 kilós puhaság. Hát mit mondjak, egyszerre olvadozok és mászom a falra.
2015. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ugye milyen jó, amíg ennyire kis közvetlenek, bújósak?
2015. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

5,5 éves a fiam

éjszaka mindenki a saját ágyában alszik

reggel természetesen bebújhat mellénk,de ez nem tart sokáig,mert én reggel vagyok a legaktívabb,és ha kipattan a szemem,kelek is fel

ha hat előtt kel,akkor visszaküldöm,hat után nincs értelme,nem alszik vissza

2015. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, mint te, kedves utolsó válaszoló. Ha már ébren vagyok, kelek ia fel. Úgy tűnik, a lányom ezt tőlem örökölte. :)
2015. febr. 14. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!