Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves lányom újabban egyáltal...

4 éves lányom újabban egyáltalán nem találja fel magát egyedül, állandóan engem nyúz. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Világ életében jó természetű gyerek volt, együtt játszás után elvolt egy ideig egyedül is. Mostanában viszont szó szerint 5 percig nem száll le rólam. Ha nem játszom vele, mert mondjuk főzök, vagy egyéb házimunka van, akkor nagyon látványosan szenved. Pl. fetreng a szőnyegen, vagy a fotelban dől jobbra-balra. Egyszerűen 2 perc nyugalom nincs, még wc-re is jön velem. Mi válthatta ezt most ki belőle?
2015. márc. 5. 20:05
 1/1 sandrachnologic ***** válasza:

Nem tudom a valaszt, de az én fiammal is ez van, bar o meg csak 3,5 eves. 😊 én mindenbe bevonom azzal a magyarázattal, hogy minel tobbet segit, annal tobb időnk marad a játékra, es hat ez igaz is. Közben beszelgetunk es sokat ugyesedik is. 😊 szerintem probald bevonni a hazimunkaba, foleg a fozesbe, az mindig izgi, lehet kutyulni, kavarni stb. Aztán utana játszatok egyutt es amikor ujra dolgod van akkor magyarázd el neki, hogy meg kell csinalni, de aztán jatszhattok ujra vagy segíthet is.


Lehet mostanaban kevesebb idő jut ra es amiatt lehet? Nalunk errol nincs szo, mert nem ovis a fiam, egesz nap egyutt vagyunk, en annak tudom be, hogy anyasabb, hogy tesója születik hamarosan.

2015. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!