Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, hol van...

Kisgyerekes anyukák, hol van a gyereketek, amíg ti szülői értekezleten ültök?

Figyelt kérdés
Délután szülőire kell mennem. Mikor kérdeztem, hogy addig hol lesznek a gyerekek csodálkozó tekintettel azt a választ kaptam, hogy hát előbb haza kéne vinnem. Én ezen nagyon ledöbbentem, mert egy kisgyereket, sőt még egy kisiskolást se hagynék otthon egyedül.

2015. ápr. 16. 13:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nem lehet megoldani. Se apa, se család, se egyetlen barát vagy barátnő, se egy ismerős a környéken mondjuk a helyi játszótérreől vagy a gyerek balettórájáról, aki kivételes esetben elvállalna másfél óra gyerekfelügyeletet?? Cserébe meg majd te is vigyázol az övére ha kel... Nem kell ehhez nagy ész, csak picikét akarni kell. Én Budapesten élek, állítólag mi itt elszigeltelt emberek vagyunk, de ha gond lenne, bármikor találnék valakit, akire rá tudom bízni a gyereket, és eddig még mindig ott voltam a szülőin, mert a gyerekemről van szó és érdekel minden információ... Megoldom, mert meg akarom oldani.
2015. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmesebb válaszokat, a többit inkább nem észre se veszem.

Végül minden megoldódott, ott voltak bent a gyerekek is a szülőin (amint láttam a szomszéd csoportban is így oldották meg)

2015. ápr. 17. 10:22
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

A szülőit már simán ki lehetne váltani egy hírlevéllel meg egy szavazógombbal. Talán jobb is lenne névtelenül szavazni, nem az lenne h nem merem leszavazni az 50ezres osztálykirándulást m kinéznek h milyen csóró vagyok.

Akinek meg problémája van a gyerekével, az meg úgyis bemegy személyesen fogadóórára,nem a többi szülő előtt akarja megbeszélni hogy Józsika miért agresszív.

2015. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ja vagy a fészbukkal, nem? Mi a francnak a személyes kontaktus, mikor van elektromos áram.
2015. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!