Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, hol van...

Kisgyerekes anyukák, hol van a gyereketek, amíg ti szülői értekezleten ültök?

Figyelt kérdés
Délután szülőire kell mennem. Mikor kérdeztem, hogy addig hol lesznek a gyerekek csodálkozó tekintettel azt a választ kaptam, hogy hát előbb haza kéne vinnem. Én ezen nagyon ledöbbentem, mert egy kisgyereket, sőt még egy kisiskolást se hagynék otthon egyedül.

2015. ápr. 16. 13:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Bocs az off ert de mennyibe kerul otthon egy bebiszitter? en angliaban vagyok bentlakasos babysiter. Erdekel otthon mennyi? Es mi van ha nem engedhetet meg magadnak es segitseged sincs?
2015. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
15%
Akkor vegyék át addig a másik csoportba ha sem apuka sem nagyszülő nem elérhető. Gondolom nálatok is van összevont csoport azoknak, akikért később érnek oda a szülei.
2015. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
15%
Én éppen ezért nem járok szülöire...
2015. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk be lehet vinni gyereket,ennek jobban örülnek mintha a szülő el sem jönne, sőt átmehetnek a gyerekek a másik csoportba vagy az udvarra a nagyobb testvérrel.
2015. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
43%
Én anno mikor kicsi voltam, volt hogy ott voltam anyával a szülőin... És nem csak én.. Ha nincs más megoldás, akkor vagy nem mész, vagy ott marad veled a gyerek. Ha nem engedik, akkor nem mész el.
2015. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Nagyszülők vigyáznak rájuk, de aki nem tudja hazavinni a gyereket szülői előtt, annak a szomszéd csoportban v. valamelyik másik csoportban van a gyereke. Általában úgy szervezik a szülőit, hogy pl. du. fél 4-re v. 4-re, az óvoda 5-ig van nyitva és addig másik csoportban vigyáznak a gyerekre.
2015. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%

4 gyerek anyukája vagyok, nagyon sok szülőin voltam már, oviban, suliban, most legutóbb a nagyfiamnak volt fogadóóra, tudjátok hol voltak addig a gyerekeim? Az iskolaudvaron játszottak, a 14 éves nagyfiú vigyázott a kicsikre....

Általánosságban igaz, hogy az óvoda, iskola késő délutánra teszi a szülőit, amikor a gyermekkel való foglalkozásnak vége. A gyermeket haza kell vinni, el kell helyezni, valaki kell aki vigyázzon rá. Van akinek könnyű megoldani, van akinek nehezebb. Nekünk sem sikerült mindig, volt olyan, hogy lemaradtam a szülőiről, mert nem volt aki vigyázzon a gyerekekre, párom még dolgozott, más nem ért rá stb., de legtöbbször azért igyekszem részt venni. Sokszor előfordult, hogy más szülő magával vitte a gyereket, ezt mindenhol tolerálták, de kisgyereknél ez soha nem volt zökkenőmentes, hisz nem bír ki csendben 1-2 órát, ezért én ezt a megoldást soha nem választanám.

Kedves kérdező, szülői általában félévente, negyedévente van, ha fontos számodra, előre kell tervezni, kire bízhatod addig a gyermeked, mi a legjobb megoldás.

Na mondjuk egy hazai bébiszitterre én is kíváncsi lennék, mennyiért vállalnak, mert mifelénk ilyen nem nagyon van.

2015. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%
emlékszem, nálunk is igy volt...az udvaron voltunk lent és játszottunk.
2015. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
52%
A szomszéd csoportban... a többiekkel együt...
2015. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk az apukával vagy nagyszulokkel vannak, de a gyereket el lehet vinni a szuloire is.

Az oviban mindég 2-tol van, mire végzunk a gyerekek is johetnek haza.

2015. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!