Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális hogy 1 éves státuszvi...

Normális hogy 1 éves státuszvizsgálatra 10 nappal a betöltése előtt adott időpontot a védőnő?

Figyelt kérdés
csak mert úgy tudom rohamos léptekben fejlődnek, tehát ha pl nem mutogat még, v nem int pá-pá-t, attól lehet hogy 10 nap múlva a szülinapján már mutogat, integet...
2015. ápr. 22. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vizsga... hanem vizsgálat. Ha olyan lemaradás van, ami miatt kell további vizsgálat vagy segítség, az 10 nap múlva is meglesz. Igen, normális. Ezzel az erővel menjen mindenki pont a gyerek szülinapján a vizsgálatra, hisz egy héttel később ki tudja, hol tart már a fejlődésben...
2015. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy nem órára pontosan 1 éves korában akarod vinni.

Akkor mondd meg a védőnőnek, hogy sajnos nem jó az időpont, legyen 2-3 hát múlva.


Ugye csak mértékkel vagy paramami???

2015. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2-3 hét múlva (bocsi)
2015. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Akkor had ültessem beléd még jobban a parát, az én lányom 10 hónapos és már pá-pát integet. Attól még nem lesz zseni az 1 éves státuszvizsgálaton.
2015. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nálunk meg 14 hónaposan volt


és ? így jött össze ...

szabadság nyaralás stbb miatt

ez nem lóverseny ....

2015. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem már 15 hónapos a fiam, de még mindig nincs meg a státusza.

A négy védőnőből egy elment szülni, helyette nincs senki. Egy másiknak meghalt a férje, majd röviddel utána a fia is balesetben.

A mi védőnőnk olyan, mint egy mesefigura, hol van, hol nincs... hetekre elment a lányához Új Zélandra. Hazajött, autóbalesetet szenvedett szegény. Hétfőn kérdeztem a gyerekorvost (az orvosi státusz kész, oltások megvannak), még ne is keressem a védőnőt, talán a jövő héten.

Az az egy megmaradt védőnő intézi a kismamákat és megy az újszülöttekhez.


Az egy éves státuszon még nincs is nagyon mit nézni, a nagyon durva eltéréseknek kell kiderülni, pl. semmilyen módon nem kommunikál a baba vagy még csak kúszik, ilyesmi. Ne aggodalmaskodj!

2015. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4 én babám is int pápát 10 hós kora óta csak példaként említettem, mert sorolhatnám még amiket néznekm akar e kanállal önálóan enni, pohárból inni tud e, gagyog e babanyelven, mond e szótagokatm stb


időközben ahogy utánanéztem jobban látom már hogy leginkább csak speciális esetkre vannak kiélezve, normál babáknál jóformán csak formaság az egész

2015. ápr. 22. 14:52
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
na már kezdődik a "kinek pápázott hamarabb a babája" verseny
2015. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért nem teljesen csak formaság az egész. Megvizsgálja azért a gyereket rendesen. Ha kisfiad van, és a kukijához nyúlna, kérdezz rá, mit óhajt ott ténykedni a kezével, és ha fel akarná tépni a bőrkét, (csavargatja, fémpálcával vagy érfogóval közelít felé, megkér, hogy fogd le a gyereket közben) ott azon nyomban állítsd meg, és vedd fel a gyerekedet onnan, mert 1 évesen sok orvos még mindig azt a beteg elméletet vallja, hogy fel kell tépni a fitymát! Nem, nem kell, ezért ne is hagyd! (arra az esetre, ha kisfiad lenne. Ha lányod, akkor tárgytalan, de mivel egy szót nem írtál az alany kilétéről, inkább legyen ez egy vaklárma, mint aztán gyere vissza ide utólagosan önostorozva magadat.)
2015. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem fogom hagyni a kukiját. igen én is olvasta ezekről a dolgokról, hogy nem szabad és a dokik is tévednek..
2015. ápr. 22. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!