Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák ti mit...

Kisgyerekes anyukák ti mit csináltok egész nap akiknek konkrétan nincsenek barátai nem rossz hogy nincs kihez elmenni beszélgetni?

Figyelt kérdés
Olyan anyukákra gondolok akiknek tényleg nincsenek barátai de még olyan személy se akihez elmehetne gyerekestül kicsit kikapcsolódni.

2015. máj. 18. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én városban, pest megyében (1-es vagyok) és olyan sosincs hogy a házimunka elfogyjon :))) olyan van, hogy épp elfáradtam és pihenek. olyankor kinyitom a tankönyvet, mivel tanfolyamra is járok. és ha abban is elfáradtam, és végképp unatkoznék akkor örülnék hogy végre unatkozhatom egy jót :))) amúgy nyilván ez csak vicc (még ha őszintén így is van), nekem is jól esne néha összefutni a régi barátnőkkel, de mindig azzal vigasztalom magam, hogy úgysem lenne közös témánk.
2015. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát állati egyszerű, dolgozom a munkahelyemen, így nincs hiányérzetem... :)
2015. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%

Aham, aki nem unatkozik a gyerek mellett, mert el tudja tölteni értelmes dolgokkal az időt és nincs szüksége arra, h egy másik anyukával trécseljen, csacsogjon a semmiről meg a pelenka tartalmáról vagy hogy kinek tudott előbb járni a gyereke, az le lett pontozva.


Hát ennyi öröm legyen a napjában annak, aki tette.

2015. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok van 9-és válaszával? Nem lehet mindenkin olyan dagadt mint a 8-as h szeressék, és az ős anyákat én sem bírom, akkor inkább egyedül.
2015. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még aktuális-e a kérdés. Én is éreztem néha ezt, de mostanra itt a környezetemben kerestem ismerősöket, akikkel tudok trécselni. A régi barátaimmal évente egyszer-kétszer azért találkozunk. SZerintem érdemes az új környezetben feltalálni magunkat. :)
2016. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!