Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most jutottam el oda, hogy...

Most jutottam el oda, hogy akarok gyereket, de úgy érzem, hogy nem lennék képes kiposztolni FB-re, hogy pl. "jaj, nézzétek, mekkorát sz. Rt a gyerekem! ", engem ezek az emberek/posztok nagyon idegesítenek. Most akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés

Meg egyes csoportokban olyanokat kérdeznek, hogy fáj a gyereke füle, mit csináljon, erre én mindig odaírom, hogy hát ember, vidd már orvoshoz, például... de nem? És képeket sem osztanék meg vele, csak a közeli rokonokkal/ismerősökkel.


25N



2015. jún. 16. 10:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Értem én hogy nem akarsz a gyerekedről képeket posztolni a neten, én sem vagy az a típus aki teletömi a Facebookot a gyerek képeivel. Néha nagyon ritkán egy-egy képet rakok fel róla, de nem pucéran vagy a wc-n, bilin ülve vagy bármi ilyesmi. Nekem is van nem egy olyan ismerősöm aki nap mint nap rakja fel a gyerekéről a rengeteg képet, de engem ez nem érdekel megnézem vagy tovább görgetek és ennyi. Saját dolga mindenkinek ez.

Nekem eszembe nem jutott ilyen hülyeség mikor terhes lettem hogy ezen gondolkozzak hogy más miért posztol a gyerekéről képeket.

Túl sokat foglalkozol másokkal.

2015. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy félteném, utolsó. És ezért nem raknék ki róla egy nyilvános oldalra képeket.
2015. jún. 16. 12:01
 23/34 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hogy túl sokat foglalkozok másokkal... :( De anyukám azt szajkózta belém folyton, hogy csak magamra gondolok... közben meg igazából mindenki csak magára gondol, legalábbis a nagy többség...
2015. jún. 16. 12:02
 24/34 anonim ***** válasza:
Akkor ne rakj!!! Ennyi, nem kell ezt ragozni.
2015. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a problémádat. Ha neked nem tetszik, nem raksz ki képet, és ennyi. Ha meg valaki szerint ezért nem vagy jó anya, teszel rá.

Lefotózni sem kötelező a gyereket, kiposztolni meg pláne nem. Ahogy karatéra járatni sem kötelező, lovagolni sem, zongorázni sem, és sorolhatnám.

Én még soha nem tettem ki képet a gyerekről, nem is fogok. Akinek akarom, úgyis elmesélem, mi van velünk. A férjem fent sincs az fb-n, ettől még normális család vagyunk. Azokat a posztokat, amik nem érdekelnek, szimplán továbbgörgetem. A kisgyerek képeket sem muszáj megnézni.

2015. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
:)
2015. jún. 16. 12:13
 27/34 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező! Az ilyen kérdések és megnyilvánulások után mindig azt gondolom, hogy nem azokkal van a nagyobb baj, akik képeket posztolnak a FB-on, hanem azokkal akiket ez zavar.

A másik: ha majd lesz gyereked, rájössz, hogy sajnos nem mindig jutsz el szakorvoshoz pl. fulfájással(mert a háziorvos nem néz bele, a kórházban nem kapsz rögton időpontot, ha meg bemész soron kívül, akkor van, hogy elhajtanak....stb.) és ilyen esetekben bármilyen házi praktikát szívesen fogadsz.

Es igen, veled van a baj, mert rosszindulatú vagy és éretlen.

További szép napot!

2015. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Nincs velem baj...

Inkább az zavar, hogy kissé flegmatikus vagyok a gyerektémában... :( Mások meg nem ilyenek...

2015. jún. 16. 12:36
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rosszindulatú :) De vannak betegségek, amikkel nem szabad otthon kísérletezni. Tetszik vagy sem.
2015. jún. 16. 12:37
 30/34 anonim ***** válasza:
Sok sikert a magyar egészségügyhöz!
2015. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!