Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most jutottam el oda, hogy...

Most jutottam el oda, hogy akarok gyereket, de úgy érzem, hogy nem lennék képes kiposztolni FB-re, hogy pl. "jaj, nézzétek, mekkorát sz. Rt a gyerekem! ", engem ezek az emberek/posztok nagyon idegesítenek. Most akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés

Meg egyes csoportokban olyanokat kérdeznek, hogy fáj a gyereke füle, mit csináljon, erre én mindig odaírom, hogy hát ember, vidd már orvoshoz, például... de nem? És képeket sem osztanék meg vele, csak a közeli rokonokkal/ismerősökkel.


25N



2015. jún. 16. 10:06
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ha élet-halál között van valaki, akkor azért csak egy orvos fogja megmenteni, nem egy netes csoport....
2015. jún. 16. 13:37
 32/34 anonim ***** válasza:

Biztos hogy akinek a gyermeke élet halál között van az nem egy netes csoportba írja ki hogy mit csináljon vele, hanem orvoshoz viszi, de az előbb még fülfájásrol írtál. De hidd el nem olyan egyszerűen működik a magyar egészségügy ahogy elképzeled.

Képzeld kisvárosban lakunk nincs nálunk ügyelet, hanem a szomszédos városban van ahonnan lehet hívni ha gond van. A 3 éves lányom egyik hétvégén nagyon beteg volt, nem akart lemenni a láza, fájt a füle és a torka is. Próbáltam kihivni az ügyeletet de nem jött ki, kioktattak hogy adjak fájdalomcsillapítót meg csillapitsam a lázát gyógyszerekkel, hűtőfürdővel, vizes borogatással, és ha majd rendelési idő lesz vigyem a gyerekorvoshoz. Képzeld én is írtam ide a gyk-ra hogy tud e valaki valami bevált lázcsillapítási praktikát, de ettől még nem érzem magam szar anyának.

Mit szólsz? :)

2015. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
De, sajnos ilyen is volt... "fullad a gyerekem, mit csináljak?", mondjuk én a helyében rohantam volna a mentőállomásra, vagy a kórházba, de na... kinek mi... én erről beszéltem... ez háborított fel...
2015. jún. 16. 23:18
 34/34 A kérdező kommentje:
Azt szólom, amit már írtam is az előbb.
2015. jún. 16. 23:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!