Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kikészültem a 2 gyerekemtől,...

Kikészültem a 2 gyerekemtől, más is van így néha?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiam és egy 8 hónapos kislányom. A fiam nagyon eleven de azért általában birok vele, amúgy jól nevelt és kedves fiú. A lányom egy angyal, csak akkor sír ha éhes vagy álmos. Na ez az általános, viszont most pár napja kifordult mindenki magából. Én is, nem csak a gyerekek. A fiam egy percre sem tudja lekötni magát, ha játszom vele az sem jó, de igazából semmi kedvem játszani vele. Állandóan csak mászkál a lakásban, egy perc nyugtom sincs mert állandóan a seggemben van, csinálok valamit, megfordulok már lököm is fel, mozdulni sem tudok tőle... A lányom meg nemrég kezdett el mászni, felülni, persze hogy a szobában nem jó neki, ő is mászkál jobbra-balra és közben sikongat stb... Felváltva üvöltenek, felváltva mennek az agyamra. Már második nap kapott el napközben a sírás, úgy érzem hogy felrobbanok tőlük... Nem bírom...

A férjem segít, tegnap is 4kor hazaért, már vitte is be a gyerekeket a szobába én meg kimentem fát pakolni az udvarra, jót tett a szél na meg a csend...

Azt hittem mára jobb lesz de nem... már 10kor nagyon eldurrant az agyam, sírva üvöltöttem a naggyal hogy csak 10 percig fogja már be a száját és üljön le a szobában, játszon már valamivel, ne legyen már a seggemben... A falra mászok tőlük és nem értem hogy miért...

Szeretem őket és gondjukat is viselem rendesen de annyira elegem lett... 2.5 éve be vagyok ide zárva, kimozdulni keveset szoktunk mert messze a város, a faluban meg senki akivel összejárhatnék. Bent és kint az udvaron is annyi a munka, állandóan rágódom, hogy mit mikor csináljak, de főzzek is meg még sorolhatnám...

Kiborultam, na, és most úgy érzem hogy nincs kiút.

Ti is szoktatok így lenni? Mit tesztek ilyenkor?

Ma már nyugtatót szedtem be (gyógynövényes), azóta mintha jobb lenne de nem tudom hogy mi tenne még jót....


2015. jún. 24. 13:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, az én tündéri "mintagyerek" jóságú lánykám is megvan veszve pár napja :) Szóval biztos, hogy ez az idő is az oka.
2015. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 gyerekem van (1,5 és 4,5 éves lányok) és még hétkoznap munkába is járok 8 órát. Allandóan szaladgálnak, sikítoznak, vécére is kovetnek, na meg ettol a fronntól pár napja állandóan sírnak. Hétvégén azt hittem, h fejjel megyek a falnak. Bevallom, h meg kellett innom egy felest, mert azt hittem h megorulok. Egy kicsit jobb lett. En is szoktam rájuk kiabálni, de utána nagyon szégyenlem magam. Nem tudom, h mikor lesz jobb a helyzet.
2015. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért vagyok lepontozva?
2015. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem 4 van, 5,5 volt a legnagyobb, mikor a legkisebb született. Gondolhatod...

Én is a bezártságot bírtam a legrosszabbul, mire a négyet felöltöztettem, nem volt kedvem elindulni.


A gyerekek az elsők, na meg a férjed. Persze, főzni is kell. A többi meg ráér.

Hét végén nem tudtok kimozdulni valahová? Erdő, barátok, szülők, tesók?

2015. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!!

Anyuék itt laknak velünk egy faluban, anyu általában heti egyszer elviszi őket 3-4 órára de az utóbbi időben ritkábban viszi őket mert sokat kell dolgoznia. Át szoktunk ugrani hozzájuk, az a pár óra jó is, olyankor mindenki a gyerekeim körül legyeskedik én meg csak hepázok. :) Szoktunk azért menni néha erre-arra, 2 hete balcsin voltunk de az inkább fárasztó volt mint pihentető mert nem aludtak rendesen a gyerekek, viszont ott tényleg jól éreztem magam és élveztem hogy csak velük foglalkozhatok. Amúgy meg egy sima kiruccanás sem egyszerű, mert ha én is elakarok készülni akkor korábban kell kelnem, aztán mire a két gyereket megetetem, öltöztetem, minden cuccukat összepakolom... mire elindulunk tiszta ideg vagyok... két gyerekkel a városban sem könnyű, ide-oda kapkod az ember mert az egyik éhes lesz, a másik az autó elé akar szaladni... jajj és még sorolhatnám.

Jólvan, túlélem, már jobban vagyok, és köszönöm mégegyszer a segítségeket!!!

(Én mindenki válaszát hasznosnak ítéltem, nem én pontoztam le.)

2015. jún. 25. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!