Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislányomnak milyen...

4 éves kislányomnak milyen szupinált szandált vegyek ovis benti cipőnek?

Figyelt kérdés

A 4 éves státuszon mondta a védőnő, hogy az kéne neki. Nem vészes, de kicsit befelé dől a bokája.

Kistesó Salust hord, neki muszáj azt megvennünk, de nagyon drága.

Nézegettem a neten, hogy van Asso meg Maus márkájúból is szupinált. Ezek milyenek?


2015. aug. 4. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam mondani, hogy a salus a legjobb, ha drágának találod vehetsz Maus-t, nekünk volt olyan is. Pont annyival rosszabb, amennyivel olcsóbb. Szerintem nem tart olyan erősen. És nem is annyira tartós, Éppen kibírt egy gyereket, amíg ki nem nőtte.
2015. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szamosnak is van supinált cipője, de az is drága de a sebastiano cipőboltban is láttam már supináltat kb 6e ftért.

Tudom hogy drága, de inkább legyen jó minőség, mint később még több pénzt rákölteni.

Internetes áruházat érdemes megnézni mert jóval olcsóbb mintha besétálsz egy üzletbe.

2015. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kicsinek minden szezonra kell vennünk újat. Tavasszal, ősszel, télen, meg a szandi is új, ha kinövi. Neki muszáj, mert nagyon problémás a lába. Ezért gondoltam, hátha a pár ezerrel olcsóbb is van olyan jó. De ezek szerint nem. :(
2015. aug. 4. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ortopéd orvos is látta már vagy csak a védőnő? Nálunk mind a két gyerek nagyon laza izületű, a kicsi Salust kapott ovis benti cipőnek, de utcán nem azt hord. A nagynak elég tornáztatni a lábát, naponta.
2015. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Salust vagy Szamost, ez a kettő a legjobb, főleg, ha indokold, szerintem próbáld meg kigazdálkodni, és ne vegyél neki olcsó gagyikat.
2015. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szamos szerintem a legjobb. Az bírja a legjobban talán a kiképzést. Bentinek tudom ajánlani a Ponte20 szupnált cipőket. A D.D step gyártja. Bentre tökéletesen elég. Utcai cipőnek nekünk nem vált be.
2015. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!