Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti adtok immunerösitöt a...

Ti adtok immunerösitöt a gyermeketeknek? Van értelme adni, ha sokszor beteg?

Figyelt kérdés
4 és 6 évesek. sokszor voltak betegek, hol az egyik lett náthás, hol a másik, aztán kezdödött minden elöröl. van értelme immunerösitöt adni?
2015. okt. 8. 14:02
1 2
 11/14 vnebrigi ***** válasza:
nincs mit :) szívesen :) az még lemaradt, hogy nem értelmetlen, hogy adod nekik. Lehet, hogy úgy tűnik, de nem az... Csináld tovább, remélem nálatok is beválik az echinacea :) Nyilván "hagyom" hogy ismerkedjenek a betegségekkel, mivel közösségbe viszem őket, ahogy te is (ovi), de ez így jó :) hidd el később jobb lesz, lehet hogy idén már egy csomó betegséget megúsztok :) bocsi ha hosszú voltam és ha bármi van, nyugodtan írj :) jó egészséget nektek :)
2015. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem voltál hosszu, köszönök minden tanácsot! Számomra hasznos, jo választ adtál!

rendben, köszi, ha van kérdés, irok!

Jó egészséget nektek is!

Egyébként ezt a NAHRIN echinaceát(természetes összetevökböl áll)nagyon ajánlom, és van neki egy fenyöszirupja is, megfázásra, magamon is tetszteltem, és bevált! Semmi méreg anyag, csak természetes összetevök!

köszi mégegyszer.

2015. okt. 8. 14:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Az enyémek 6 és 8 évesek. 2 éve kapják a propolisz cseppeket, + 1000mg C vitamin és 2000NE D vitamin naponta.

+ alkalmanként B komplexet is adok, kb 2x hetente.

2015. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bármelyiket adtam, nem vált be, kivéve a Béres Csepp, jó sok C-vitaminnal. Hiába adtam bármit, mindent elkaptak, de amióta kapják a cseppet, nem voltak betegek. Ugyanennyi idősek az enyémek is.
2015. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!