Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kellene csinálnom vele?...

Mit kellene csinálnom vele? Írassam be valami küzdősportra?

Figyelt kérdés

Van egy 3,5 éves kisfiam, egy igazi kis elven, barátságos, közvetlen, okos kisfiú. Nincs is vele különösebb gondunk, kivéve EZT! Valaki mindig bántja, korabeli gyerekek akikkel játszani szokott, elég verekedősek, és mindig megütik a fiamat, erre az én kisfiam félre vonul és sírdogál, nem t vissza, egyszerűen nem védi meg magát, pedig nagyon jó erőben van(értsd nem kövér, hanem erős) Mindig mondjuk neki ha valaki bánt üsd vissza, de nem üt vissza sosem. Félek hogy mi lesz így vele, mindig valaki verni fogja ő meg tűri? Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve.

Amúgy talpra esett okos gyerek, csak ez baj vele, és nagyon aggódunk. Szépen kérem aki volt vagy ilyen helyzetben van, az írjon.

Köszönöm


2015. okt. 19. 14:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mondom, azóta moderálták, törölték a kötözködő hozzászólót, akire legutóbb reagáltam. Lekezelő volt, röhögött az írásomon -alap nélkül persze, mivel csak nevetgélni akart-, nem sok logika volt az ő megjegyzésében.
2015. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!