Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek 3 éves kisfiamnak...

Mit vegyek 3 éves kisfiamnak születésnapjára így karácsony után?

Figyelt kérdés
Karácsonyra sok játékot kapott, talán mindent, amit szeretett volna. Rendőrautót, helikoptert, kapott könyvet, kirakókat (jelenleg nem érdekli) Sokat épít, sok duplója van, szeret tűzoltósat játszani, ahhoz is vannak kellékek. Szeret még főzni is, de babakonyhát nem gondolok azért neki, edényei, ételei vannak. Szerszámok is vannak.
2016. jan. 2. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Vigyétek el valahova, bábelőadás, gyerekkoncert, valamilyen gyerekrendezvény...
2016. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Autópálya, autós szőnyeg, traktor-hozzá farm (a fiam traktor mániás, 3 éves, márciusban szülinapjára farmot kap a traktorokhoz), fa vonat készlet (vonat-sín, a fiam ezt kapta karácsonyra fa építő kockákkal), szerelő asztal, babzsák. Ezek jutottak hirtelen eszembe.
2016. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet, egyszerűbb társast. Teljesen mást, mint amit karácsonyra kapott. (Mi egy karácsony előtti gyerekkel táblázatot vezetünk már késő ősszel, mikor mit fog kapni kb, ne legyenek átfedések és ne mindent egy alkalomra kapjon meg) A közös program is jó ötlet. Aznapra szabadság és lehet gyerekprogramozni, azt ebédelni, amit szeretne, stbstb.
2016. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Autósszőnyege, vonat és autópályája, illetve rengeteg traktorja van. Farm ügyben körülnézek. Program sem rossz ötlet, de még nem volt ilyenen, nem tud egy helyben maradni sokáig, előadást még korainak tartom, meg szerintem neki még az nem kézzel fogható ajándék, mást is várna. Köszönöm az eddigi ötleteket. Milyen egyszerűbb társasa van ilyen korú gyereketeknek?
2016. jan. 2. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mást is várna"

Te tudod, mit tanítasz meg a gyereknek már most, 3 évesen, de nem vagyok benne biztos, hogy egy háromévesnek kellene megmondania, mi legyen.

Van olyan gyereknek szóló előadás, verseny, stb amin direkt számítanak arra, hogy örökmozgókat kell lekötni...

Vagy karácsonykor kellett volna előre gondolkodni, nem minden vacakot odaadni neki, hanem visszatartani egy-két holmit, és odaadni karácsony után...

2016. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Hát, nálunk a közös program bejött. Szerintem egy 3 éves már sokat bír. A bábszínházat még nem írom, azt tényleg nem minden gyerek bírja ki 3 évesen, de általában a gyerek programokon nem botránkoznak meg, ha elmászkál a gyerek vagy nyüzsög. Nálunk állandó szülinapi program a Tropicarium, mindegy hanyadszor. Zenés programok is szoktak lenni sokfelé, legfeljebb a sor szélére veszel jegyet. Nem voltatok vele még sehol?

3 évesen kapta az én fiam:

[link]

valamilyen ki nevet a végén, nekünk kisvakondos van, nem pöttyös dobókockája van, hanem minták alapján kell lépni. Nem bírt ki először 4 kört vele, de mindegy is, játszotok.

[link] ez sem klasszikus dobókockás játék, kb 5 perc alatt lejátszható

Tehát valami olyan társas, amit nem klasszikus számolós dobókockával kell játszani. Kirakó minden mennyiségben ment 3 évesen, 30-40 darabos.

Az nekem is fura, hogy kézzelfogható ajándékot vár szerinted. Én úgy vettem észre, hogy a 4., de inkább a 5. szülinap az, amikor már várják az ünneplést, tortát, barátokat, ajándékokat. Torta, héliumos lufi mindig kell :) (Jövőre meg tessék előbb gondolkozni, h ne mindent kapjon meg karácsonyra. Nekem is van itthon olyan játék, amit csak húsvétra fognak megkapni, mert már túlzásnak találtuk az ajándékmennyiséget. Mindenki 3-4 db-ot kap és kész. Ebből 1-2 könyv fejenként.)

2016. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vidéken nem nincs annyi gyerekprogram, ezért valóban nem volt még ilyenen. Pest meg nagyon messze van tőlünk. Nem ő mondja meg, hogy mi legyen, csak pont most a karácsony kapcsán ismerte meg az ajándék fogalmát, ezért gondolom, hogy nem programra vágyik, illetve azt nem is ismeri. Nem kapott meg minden "vacakot" karácsonyra. Egyet félretettem, ami dominó, kirakós és memória, de most úgy gondolom még korai és elrakjuk azt húsvétra. A társas ötleteket köszönöm, a szamócás tetszik.
2016. jan. 3. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!