Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha anyagilag megtehetnétek,...

Ha anyagilag megtehetnétek, otthon maradnátok a gyerekkel 3 éves koráig?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk milliomosok, de úgy is kijönnénk a pénzből, ha csak a gyerek 3 éves korában mennék vissza dolgozni. Ti mi tennétek?

2016. febr. 22. 10:54
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
92%
Igen, otthon maradtam. Közel 6 évet voltam otthon a két gyerekkel. Életem legjobb döntése volt, azóta alig találkozom velük :( De ezt tudtuk előre. Anyagilag éppen belefért, érzelmileg annál többet jelentett.
2016. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
72%
2gyerek után a válaszom:nem.Az elsőt muszájból adtam be.Élvezi minden percét.A kicsivel muszájból maradtam itthon.Gyerekekre,izgalomra vágyik amihez sokszor én kevés vagyok sajnos.
2016. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én a tervek szerint itthon maradok vele.
2016. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
80%

A nagylányomat 2 évesen beadtam bölcsibe, és halálosan élvezte.

A kisfiam egy matricagyerek volt, nem lehetett még a mamánál se otthagyni, mert kiborult. Így vele maradtam itthon.

A munkahelyem megszűnt közben, ha 2 éves korában ment volna bölcsibe, neki kellett volna állnom keresni valami munkahelyet. Így viszont, hogy maradtam idehaza, véletlenül belebotlottam egy olyan melóba, amit ha minden jól megy, végezhetek idehaza is, kötetlenül. Win-win. :)

2016. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
81%
Nem, semmiképpen. Nagyon megnyugatató volt látni, h a fiam mennyire jól érezte magát a bölcsiben. Ha megoldhattam volna, inkább kevesebb órában dolgoztam volna, h ne 10 órát legyen a bölcsiben.
2016. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
84%

A fiam 3 éves, itthon vagyok mert van egy 1.5 éves húga, én nagyon azt veszem észre, hogy a fiamnak már közösség kell és fél éve is ezt vettük észre, én már kevés vagyok neki, azt viszont sajnálom hogy a kislányunknál már nem lesz lehetőségem itthon lenni, ahogy betölti a 2 évet muszáj visszamennem dolgozni mert sajnos a férjemnek átlag fizetése van és így nem lenne elég a gyes+családi.

A válaszom tehát az, hogy ha tehetném nem adnám 2 évesen bölcsibe a lányomat, fél évet biztos itthon maradnék még vele de lehet hogy 3 éves koráig is itthon maradnék.

2016. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
95%
Én nem maradnék, nem is maradtam, de a férjem marad 3 éves koráig. Ha ő nem vállalta volna, akkor valószínűleg én maradtam volna 3 évig itthon, de nehezen viselnem. Viszont most 2,5 éves a fiunk, most "merném" bölcsibe adni, de erre a fél évre meg nem adnám, így maradnék. De tuti, hogy nehéz lenne. De szerencsém volt a férjemmel, mert ő viszont nagyon szívesen marad itthon. Sőt ő már tervezi a következőt, és hogy hogyan fog vele itthon lenni.
2016. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
58%
Nem maradnék,2 éves koráig igen ha nincs szükség rá,hogy 1,5 éves korában visszamenjek,de nem maradnék itthon 2 éves kora után. Fiamból indulok ki,Ő szomjazta a gyerektársaságot,és imádta a bölcsit,szerintem jó a gyerekeknek is a gyerektársaság,az anyuknak meg a felnőttek társasága. De ez is ember függő.
2016. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
77%
Igen, otthon maradnék. De nem tudtam egyiknél sem sajnos.
2016. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
65%
Hú megjelentek a kössük magunka a gyerekhez min 3 évig értelmes egyedek pontozni
2016. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!