Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én reagálom túl? Mi lehet itt...

Én reagálom túl? Mi lehet itt a megoldás?

Figyelt kérdés
Röviden.kisfiùnk 2éves nem akart este fürödni menni.Apja mondta neki hùzzàl fürödni, fiùnk beszaladt a szobába apja utàna megfogta a fiùnkat kezeinél fogva felemelte de a gyerek üvöltött közbe,bementem a szobàba kivettem a kezéből.Végig üvöltött a gyerekkel,hogy nem egy taknyos 2éves fog dirigálni neki,hogy ha azt mondja fürdés akkor fürdés,neked ugatok 5perce stb..mérges lettem,felemeltem a hangom erre velem is kiabálni kezdett és láttam,hogy emeli a kezét.Kimentünk a szobábòl a fiammal és egész este nem szòlt hozzám a férjem.Vajon én vagyok a hibás mert mertem szòlni,hogy ne beszéljen ìgy a gyerekével?
2016. febr. 24. 06:12
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
68%
A buksisimi és a rángatás között nincs szerintetek átmenet? Nálunk van, és működik. Nincs könyörgés, szabályok vannak, erőszak nélkül. Működik, érdemes kipróbálni. Jobb helyeken ezt hívják gyereknevelésnek.
2016. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
73%

Na ne már hogy fizikai erőszak mert felemelte es kivitte a gyereket a kezénél fogva akata ellenére....

Ti leálltok könyörögni ha a gyerek nem indul mikor szólsz?? Most komoly a gyerek dönt?


Az meg hogy felemelte a kezét na meg írod hogy előtte is bántalmazott ... Hát én tuti nem lennék vele együtt...

2016. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
26%

Nem,26-os,nem jön le elsőre,ugyanis ha mint írtam nem minden kézemelés egyforma!

Ha taslit akarna adni,akkor tipli van! De ha csak dühében csapkod,az megint más!

Nem lehet egy kalap alá venni! És ráadásul elsőre megmondani,hogy márpedig bántalmazni akart! Tudod,fekete-fehéren kívül más is van!

Még ha a hajánál fogva emelte volna fel..

2016. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
73%
Sehol nem írt a kérdező rángatást legalábbis én nem látom... Hanem felemelte és vitte... Ez azért nem fizikai bántalmazás....
2016. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket, ahol a századik komment után derülnek ki amúgy fontos tények.


De attól függetlenül, hogy hány A4-es oldalt tudok még meg a kérdező életéről, egy hülye fórumon nem lehet ilyen kérdésekben értelmes tanácsot adni, tekintve, hogy a kérdező is csak azt mond el amit akar, vagy amit éppen jónak lát, meg éppen úgy adja elő, hogy aztán azt hallja amit hallani akar.


Nem élek veletek hál Istennek, úgyhogy fogalmam sincs te vagy-e az aki túlreagálsz mindent, vagy a férjed-e az agresszív állat, netán mindkettő.


Én is tudok egy sztorit 6 féle módon elmesélni, hogy aztán 6 féle konklúzió szülessen belőle...

2016. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
25%
33-as, tökmindegy, lehet ezt magyarázni. Mégis én trafáltam bele, biztos ilyen jók a receptoraim...
2016. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
47%

:-D 36-os!

5-ös,ügyes vagy!

:-D

2016. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
51%
Jah és a kérdezőt rángatta meg a férje korábban,csak elfelejtette írni...
2016. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm Kedves tanárnéni, és örülök, hogy érted a válaszom lényegét. :)

No nem baj, én hiszek az igazamban, és még fölényes sem vagyok.

2016. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
64%

Elképeszt, hogy hányan tartják normálisnak, követendőnek az autokratikus, megfélemlítésen alapuló "gyereknevelést".

Ti a munkahelyeteken is megfelelőnek tartjátok, ha a főnökötök ahelyett, hogy elmondaná, hogy "Figyelj, ezt nem jól csináltad, kérlek legközelebb a következő módon tedd inkább", leordítja a fejeteket és kirúgással fenyeget, esetleg megrugdossa az ajtót? Ilyenkor helyénvalónak tartjátok, mert ő a főnök, ezért megteheti?

2016. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!