Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg fura így nyaralni? Ti...

Tényleg fura így nyaralni? Ti elküldenétek őket?

Figyelt kérdés

eddig minden ében kétszer vagy háromszor nyaraltunk a gyerekkel, egyszer balatonra mentünk, egyszer wellnessbe ha úgy jött ki és én kettesben is elmentem vele mielőtt visszamentem dolgozni :)


most babát várok, pont akkora vagyok kiírva amikor Balatonon szoktunk lenni. gyerekünk azért szeretne menni, férjem is szívesen megy, így gondoltam meglepem őket egy 2 éjszakás "nyaralással" :)

de mindenki akinek mondom furcsállja, szerintük vagy együtt vagy sehogy...



2016. ápr. 28. 19:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén? Nem! És tudatosan! Oké,hogy minél jobban csökkenteni kell a testvérféltékenységet, de ez pont olyan helyzet,hogy meg kell értenie, hogy most nem lehet menni a Balatonra, csak mondjuk a helyi strandra.

Az a baj,hogy el kell fogadnia,hogy valamennyire megváltozik az életetek, már nem lehet minden ugyanúgy,mint előtte, hiszen lett egy másik gyereketek. Mindenkinek alkalmazkodni kell mindenkihez. Nyilván a Kicsinek még most nem! Írod, hogy évente többször is mentek, tehát nagy hiánya nem lehet.

Másrészt az én férjem sem menne el. Direkt megkérdeztem! Nem vagyunk egy begyepesedett, csak a gyerekekért elő emberek, de azért ezt nem vállalná be. Ő ott akar lenni, amikor kitolják, ha mondjuk nem is apás lenne a szülés. Hiába nincs messze a Balaton, barátnőm most másfél óra alatt megszült. Lehet,hogy nem érne oda. Az én férjem erről pedig az Istenért sem maradt volna le.

Mondjuk nekem a második programcsászár volt, de meg volt beszélve,ha beindulna hamarabb, mama ugrik, vigyázni a Nagyra, a férjem meg visz engem.

2016. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

de jó :) 2.oldalon több válaszoló is kedvesen válaszolt, sőt pozitívan! :)

akkor csak nem a kérdéssel volt a baj :D

köszönöm, igen, ugye az a gond, hogy egy 7 éves jogosan nem szeretne lemondani, én nem mehetek mert orvos már nem enged kocsikázni, de felesleges is lenne a dög melegben punnyadnom a parton, csak kedvüket szegném a szenvedésemmel :)

2016. ápr. 29. 16:20
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Én jogosan közölném a 7 évesel hogy idén nincs balcsi abban az időben mert akkora várhato hugi .

Ugyan nincs messze balcsi de közel sincs és ha dugoba kerülnek ,és lekési szülést akkor meg te leszel szomoru esetleg .2 fiam sem volt balcsin abba az évben mikor huga születet.de kibirták valahogy .

2016. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

komolyan szívem szerint sikítanék :D nem akkor mennek amikorra ki vagyok írva, hanem egy hónappal előbb. bár akkor is jöhet.


érdekes érv amúgy, hogy dugóba kerül, mi pestiek vagyunk, a férjem minden nap 2x dugóba ül. akkor dolgozni se menjen? :D

2016. ápr. 30. 13:54
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

most babát várok, pont akkora vagyok kiírva amikor Balatonon szoktunk lenni. gyerekünk azért szeretne menni, férjem is szívesen megy, így gondoltam meglepem őket egy 2 éjszakás "nyaralással" :)


Bocsi de ebből tényleg nem derül ki hogy egy hónappal előre hozzátok a "nyaralást" Én értem miért értik félre.....

2016. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!