Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg fura így nyaralni? Ti...

Tényleg fura így nyaralni? Ti elküldenétek őket?

Figyelt kérdés

eddig minden ében kétszer vagy háromszor nyaraltunk a gyerekkel, egyszer balatonra mentünk, egyszer wellnessbe ha úgy jött ki és én kettesben is elmentem vele mielőtt visszamentem dolgozni :)


most babát várok, pont akkora vagyok kiírva amikor Balatonon szoktunk lenni. gyerekünk azért szeretne menni, férjem is szívesen megy, így gondoltam meglepem őket egy 2 éjszakás "nyaralással" :)

de mindenki akinek mondom furcsállja, szerintük vagy együtt vagy sehogy...



2016. ápr. 28. 19:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%
Ne hápogj a szövegértés miatt,tanulj meg normálisan fogalmazni,és olvasd vissza a kérdésed,ketten is máshogy értettük,tehát nem velünk van a baj.De így,hogy hazamennek,ha pont akkor szülsz,nem fura.Jó nyaralást!
2016. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kedves ötlet, simán küldeném én is őket (persze nyilván nem a kiírt időpontban, hanem előtte néhány héttel).
2016. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Egyértelműen úgy lehet értelmezni a kérdést, hogy akkora vennéd, amikorra ki vagy írva. De mindegy is, mi mindig együtt nyaralunk, akkor is, amikor nem vagyok terhes. Tehát nekem fura.
2016. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
32%
Jó annak, aki legalább félreértette, mert én az egészből egy szót sem értek. És még ő szól le másokat a szövegértés miatt...
2016. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%
#14 Ez a te hiányosságod, ne másra verd.
2016. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%
az én férjem biztos nem menne sehova, mikor épp esedékes a szulés.
2016. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha szülès esetèn haza tudnak menni, akkor menjenek, ne úgy kezdjètek a tesó èrkezèsèt hogy a nagynak rögtön le kell mondani valamiről.

De ha egy órányi útra van a nyaraló a kórháztól, akkor akár te is mehetsz

2016. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%

szerintem tök jó :)


te már nem akarsz/tudsz menni, ők igen... kicsit egyedül maradsz otthon, ráhangolódsz a szülésre... és a balaton nem a világvége, ha kell, pik-pakk ott vannak melletted a kórházban :D

2016. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

Én próbálnám megoldani, hogy a nagy nyaralhasson. Akár így, hogy ketten apukával. Hisz tényleg nem a világ végére mennek, szóval ha úgy van ülnek a kocsiba és indulás haza.


Már csak azért sem venném el a nyaralást a nagyobbiktól, mert az ő életében is változás lesz a kistesó. Ne érezze úgy, hogy miatta le kell mondania valamiről amit vár.

2016. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%
Tökmindegy, másnak mi fura, nektek legyen jó. De ha épp akkor indul meg a szülés??
2016. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!