Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezelhetetlen 2,5 évest...

Kezelhetetlen 2,5 évest hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
3 hónapja tart ez az állapot és nemhogy javulna egyre rosszabb...Már ott tartunk ,hogy képes 1,5 órát is magánkívül ordítani..eddig csak nappali ellenkezés volt de most már az alvásokat is érinti..eddig szépen aludt a szobájába mostmár csak a kanapén..és 11 előtt nem is alszik el..nyugodt típus vagyok de már kezd elszakadni a cérna..hagytam már hisztizni próbáltam elterelni a figyelmét bábozni olvasni..de csak ordít és ismételgeti hogy nem alszok vagy kimenni kimenni és nem lehet kizökkenteni...Már azon vagyok,hogy elviszem orvoshoz
2016. júl. 14. 07:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. A fiam kb. 2,5 éves korában vezettem be a büntit. Ami abból áll, hogy ha valami rosszat csinál elmondom neki ha még egyszer megcsinálja/nem hagyja abba bünti lesz. Elviszem a fürdőbe, ráültetem a dobogóra. Többször elmondom neki, hogy miért nem szabad és ha még csinálja akkor visszamegy a büntibe. Addig ott kell ülnie és nem hagyom, hogy felálljon amíg azt nem mondom, vége. Azt írják, hogy annyi percig kell ülnie ahány éves (nálunk ez a körülményektől is függ, ha éppen főzés közben van akkor rövidebb, ha többször próbál felállni akkor hosszabb). Ez sem 100%-os (olyan nincs), de többször bevált és abbahagyta.

Ha gondolod kipróbálhatod egyszer.

Én sem vagyok a verés híve, akkor ütöm meg ha előtte ő megütött (honnan tudná, hogy fáj nekem ha nem tapasztalja meg).

2016. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott, amíg hazajön a párod (amennyiben nem hónapról hónapra éltek) megkérhetnél valakit (szomszéd, ismerőst, akár egy nagyobb gyereket akit a fiad is elfogad és rá mered bízni), hogy vigyázzon/csavarogjon a fiaddal reális órabérért.
2016. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!