Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 2 éves kisfiút és egy 4...

Egy 2 éves kisfiút és egy 4 éves kislányt 10-15 percre egyedül hagyhatom a házba?

Figyelt kérdés
Most költöztünk kertes házba és vegyes tüzelésű kazánunk van. Ugye télen be kell gyújtani,én sosem csináltam ezt eddig így gondolom minimum 10 perc van,amíg kiszedem a hamut meg berakom a kazánt és meggyújtom.Na meg ha gyújtóst is kell vágni akkor bőven van 15 perc is. Addig egyedül hagyhatom Őket? vagy hogy oldjam meg majd ezt? A kislányomban teljesen megbízom Ő miatta nem aggódok, inkább a kisfiam miatt mert Ő elég eleven,de nyilván valahogy meg kell oldanom,férjem nem mindíg lesz itthon.Hogy csináljam majd? Társasházban laktunk eddig és soha nem hagytam magukra,még a szemetet se vittem le addig míg a férjem haza nem ért.
2016. aug. 10. 15:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Reggel ki kell salakolni munkába menet előtt,bekészíteni a papírt,gyújtóst stb.Van olyan kocka valami amit beraksz a gyújtós mellé,és begyullad szépen.Hazafele jövet első utatok a kazánhoz vezet,begyújtod,kis rutin,és sikerül egyből,utána lehet be menni.Addig a gyerekek is el molyolnak az udvaron.
2016. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Azt a kocka valamit édesanyám alágyújtósnak mondta és fogok belőle beszerezni,mert azzal hamar begyullad azt mondta. Ő is azt használja,nekik kandallójuk van. Szigetelve van a ház én bízok benne hogy nem fog nagyon lehűlni.
2016. aug. 10. 21:31
 23/27 A kérdező kommentje:
20-as válaszoló,mire értetted hogy nem biztos hogy van értelme?
2016. aug. 10. 21:33
 24/27 A kérdező kommentje:
21-es köszi, tényleg úgy lesz a legjobb ahogy írod. :-)
2016. aug. 10. 21:36
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem arra értette,hogy van-e értelme,hogy milyen hamar melegszik a hát.Egyébként kazánfüggő.A régi 20 éves kazánnak valóban kellett 1 óra mire langyosodott a radiátor,de 2 éve kicseréltettük,az új kazán (ami nem is egy drága darab a kazánok között) 20 perc alatt már meleget ad.
2016. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem! Ennyi idő alatt bármilyen butaságot megcsinálhatnak.
2016. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A szükség nagy úr! Ha nem lesz más választásod, akkor leülteted őket a kedvenc meséjük elé és gyorsan kiosonsz, begyújtasz. Nekünk kandallónk van, tehát a begyújtáshoz nem kell kimennem, de fáért bizony igen. A férjem igyekszik mindig munka után jó sok fát behozni, hogy ne nekem kelljen másnap, de bizony volt, hogy elfogyott bent napközben és én mentem ki, a két kicsi gyereket bent hagyva a házban. 3 és 1.5 évesek voltak télen. Az nálunk alap, hogy full biztonságos a ház, tehát nem hagyunk elől a konyhában evőeszközt, fürdő ajtó becsukva, wc ajtó szintén, a polcokat vagy nem érik fel, vagy minden ami nehéz és baleset veszélyes az jó magasan van. Tulajdon képpen nem tudnának mivel kárt tenni magukban. Mire megpakolom a fás talicskát és előre hozom az kb 10 perc és ezt nem egyszer megcsináltam már velük, semmi baj nem történt.
2016. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!