Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A helyemben bevállalnátok még...

A helyemben bevállalnátok még egy gyermeket? Tanácstalan vagyok, igen is, nem is.

Figyelt kérdés
35 éves vagyok a férjem 38. Van egy 7 éves lányunk, akinek sajnos veleszületett szívrendelenessége van. Ez nemrégiben, egy éve derült ki. Én mindig azt hangoztatom, a férjemmel egyetemben, hogy nem szeretnénk még egy gyereket. Félek mindentől,a terhességtől ( függetlenül attól, hogy az előző a terhességi cukrot leszámítva problémamentes volt ), hogy valami gond lesz, hogy ne adj Isten Ő is szívbetegen születne, félek, mi lesz ha nem tudjuk felnevelni, ha valami történik valamelyikünkkel, egyedül 2 gyerekkel nem egyszerű. A lányom, nincs olyan nap, hogy ne mondaná el mennyire szeretné. Én legbelül nagyon vacilálok. Nem biztos, hogy jó lenne, de ugyanakkor talán tényleg nagyon jót tenne neki, ha lenne egy testvére. Lakásunk van, nem is kicsi, munkahelyünk van, nagyszülők, ugyan nem itt a lakóhelyünknön, de vannak. Nem tudom... Kavarognak az érzések bennem, bennünk. Ezért is gondoltam, hogy talán itt kapok valami "löketet", hogy ilyen esetben más hogyan is tenne. Köszönöm a válaszokat előre is! Szép napot! :)
2016. szept. 16. 10:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
31%

"Gratulálok, szerintem lottózzál!!! :D :D :D"

Te pedig művelődjél. Remélem legalább a gyerekeid értelmesebbek lesznek.

Felőlem akkor neveljem egy szívbeteg (!!!) gyereket. De utána ne legyen sírás, ha neadj Isten gyerek nélkül maradnak. Vagy nem lesz aki, a lánynak segítsen, ha megbegszik.

2016. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!