Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mennyit foglalkozik a...

Nálatok mennyit foglalkozik a gyerekkel az apa?

Figyelt kérdés
Párom folyamatosan dolgozik. Nincs szabadnapja sem. Az, hogy szakítson a gyerekére is időnként egy-egy órát, mindig csak veszekedéssel érhető el, mert a fejemhez vágja, hogy nem ér rá. Minden egyes nap azonnal elindul itthonról, és éjfélig haza sem jön. Ha itthonról dolgozik, akkor meg hozzá sem lehet szólni. Nem kirándulunk, nem csinálunk családi programokat. 1 éves múlt a gyerekünk. Odáig természetesen eljutottam, hogy a megélhetésünkért dolgozik. De szerintem kellene a gyerekével is időt töltenie. Mostanra teljesen kiborultam ettől. Hiába beszéltünk már erről, semmi sem változik. A gyereknek szerintem ez egyáltalán nem tesz jót.

2016. nov. 1. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Menj vissza dolgozni és akkor neki kevesebbet kell. Probléma megoldva.
2016. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Mit dolgozik amit minden egyes nap kell?

Váltson munkahelyet vagy vegyen vissza. De az is lehet hogy a munka csak egy kifogás nála hogy ne kelljen otthon lennie (azt már le se merem írni h biztos hogy tényleg ennyit dolgozik??)

Amúgy ez nyilván nem normális ami nálatok van, egy apa legalább esténként foglalkozik a gyerekkel, hétvégén vannak közös programok stb.

2016. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
elsőnek: ezen gondolkodom én is. két éves kora körül szeretném elkezdeni vele a bölcsit. férőhelyet sem kapunk egyik napról a másikra. de az még egy év. de valahogy nem hiszem, hogy ettől változni fog valami. és igen, dolgozik. mert a hobbija gyakorlatilag a munkája.
2016. nov. 1. 18:49
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Ez nálunk is volt probléma.

Én 1x úgy kiborultam persze nálunk nem csak az volt hogy dolgozik mint a gép hanem ha itthon van feszt iszik, úgyhogy kapott egy nagylabdát.

1 esélyt adtam neki változzon vagy mi megyünk.

Valamiért tudta hogy nem viccelek.

Azóta volt már hogy velünk volt egész nap meg egyedül elmehettem a boltba és rájött hogy nem könnyű ha egyedül csinálod.

Mondjuk nálunk 2 gyerek van meg egy csomó állat szóval másabb a szitu, de az alap probléma nálunk is az volt nem foglalkozott velünk.

Szerintem egyszerűen menj el valahova a babával egy JÓ PÁR ÓRÁRA!

Először hátha feltűnik neki hogy más vagy.

Aztán ha ez picit hat akkor ülj le vele beszélni hogy ez igy nem oké ahogy vagytok.

Ha nem lesz változás akkor drasztikus módszer kell.

Persze mondanom kell nálunk az alapvető probléma az ivás volt hozzá ha végre 1x itthon volt.

2016. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%

A sok munka ertheto, a pialas nem elfogadhato:S


Par oraja mindenkinek van. Sot, szabadsagot is lehet kivenni.

2016. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk is így volt az elején az első gyerekkel. Azt mondta nem tud egy kisbabával mit kezdeni, majd ha nagyobb lesz foglalkozik vele. Én nem bántam, csináltam rengeteg programot és mentünk kettesben a gyerekkel. Nem fürdetett, nem pelenkázott..stb, viszont megbízott bennem hogy mindent jól csinálok szóval nem is okoskodott.

Azóta eltelt 6 év és imádják egymást. Viszi kirándulni, biciklizni, múzeumba, játszótérre. Olyan 3éves kor környékén változott meg minden amikor már tudott vele beszélgetni, játszani.

Most 2.gyereknél szintén egyedül csinàlok mindent vele kapcsolatban, néha mondjuk sétálgat vele vagy beszél hozzá, de ennyi. Tudom hogy majd ha "nagyobb" lesz akkor a férjem is belép a gyerekkel való foglalkozásba.

Lehet nálatok is "csak" ennyi erre a magyarázat

2016. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de ha reggeltől éjfélig dolgozik a párod (mi az istent dolgozik???) mikor foglalkozzon a kisgyerekkel?

Mielőtt gyereket vállaltatok hogy dolgozott a párod?

Ez úgy oldható meg ha kevesebbet vállal a melóhelyén. Az én férjem 7-5ig dolgozik, 1 órát biztosan foglalkozik a gyerekekkel hétköznap, hétvégén 4-5 órát is ha úgy adódik.

2016. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindezt értem, de addig, amíg reménykedem benne, hogy változik, addigra tönkremegy a kapcsolatunk. Már olyan mérges vagyok rá, hogy elfáradtam benne. Szerintem kell, hogy legyenek közös élményeink, nem csak akkor, amikor én könyörgök érte. Akárhogy elemzem magam, nem magamban látom a hibát, türelmes voltam. Szerintem munkamániás, ami konkrétan egy betegség.
2016. nov. 1. 19:19
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom elkepzelni, mit dolgozhat.
2016. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
vállalkozó, szabadúszó
2016. nov. 1. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!