Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mennyit foglalkozik a...

Nálatok mennyit foglalkozik a gyerekkel az apa?

Figyelt kérdés
Párom folyamatosan dolgozik. Nincs szabadnapja sem. Az, hogy szakítson a gyerekére is időnként egy-egy órát, mindig csak veszekedéssel érhető el, mert a fejemhez vágja, hogy nem ér rá. Minden egyes nap azonnal elindul itthonról, és éjfélig haza sem jön. Ha itthonról dolgozik, akkor meg hozzá sem lehet szólni. Nem kirándulunk, nem csinálunk családi programokat. 1 éves múlt a gyerekünk. Odáig természetesen eljutottam, hogy a megélhetésünkért dolgozik. De szerintem kellene a gyerekével is időt töltenie. Mostanra teljesen kiborultam ettől. Hiába beszéltünk már erről, semmi sem változik. A gyereknek szerintem ez egyáltalán nem tesz jót.

2016. nov. 1. 18:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

Most miért olyan észvesztően fontos hogy mit dolgozik?

Nem mindegy?

Kiváncsi emberek vannak itt de a kérdésre nem válaszolnak.

Kit érdekel mit dolgozik az a lényeg nem foglalkozik velük amit a felesége sérelmez.

2016. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

Persze, hogy lenyeges, mit dolgozik! Higgadj le, 51 %-os!


A vallalkozo, szabaduszo ferj TUDNA ratok idot szakitani. Csak NEM AKAR!

2016. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha munkamániás akkor nem tudsz mit tenni, ha a munkája fontosabb mint a családja akkor nem tudod megváltoztatni.

Egy próbát azért tehetsz, ültesd le komolyan beszélgetni, hogy el fog veszíteni titeket ha nem vesz vissza a munkából, és ne fogadj el kifogásokat.

Aki akar, az tud időt szakítani a családjára. Kifogást mindig lehet találni.

2016. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Vagy inkább csinál magának melót csak ne kelljen otthon lennie. Elmegy reggel és hazaér éjszaka..azért ez több, mint gyanús. Nem akar otthon lenni, nem? Vállalkozó is a férjem, építész ráadásul, de ő maga osztja be. Van hogy egész nap nem jön ki az irodájából, cserébe másnap a lányunkkal van. Oké, ő már nagycsoportos ovis de pl. Nekem novemberben 4db pihenő napom van és ilyenkor ő rendezi többet. Ovi, edzés stb. Cserébe belehúz idonként 1-2 napig és utána megint a velünk van. Tehát megoldaná, ha akarná.
2016. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

Ott kezdődik,hogy olyan nincs, hogy Nincs szabadnap! Pláne ha valaki szabadúszó! :) Ez vicces kicsit!


A kedvesem is szabadúszó,vállalkozó!

Akkor csinál szabadnapot,szabad x órát amikor csak akar tulajdonképpen! És ahogyan átgondolom a helyzetünket elég sokszor csinál, csak, hogy velünk legyen. Sőt sokszor menni sem akar dolgozni. Nem hogy nem akar hazajönni. Közös program is elég sok van nálunk.

Nagyon nagy segítség nekem, hogy kvázi sok szabadideje van. A tiédnek is lenne.....HA AKARNÁ!

2016. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Mi most várjuk a harmadikat. Eddig álland éjszakás volt a férjem du. 4-kor ment hajnal 3 volt hogy hazaért. Keveset tudott velünk lenni de felkelt a gyerekhez éjszakás után ha kellett. Most más helyen dolgozik más a munkarendje, de amikor teheti ő fürdeti őket pelenkát cserél, öltözteti őket. A nagyot ha kell hozza visszi oviba. Ma délelőtt vele voltak kint játszani míg főztem. Újszülött koruktól elvolt mind a kettővel mindig elbohockodott nekik. Van azért ő is úgy hogy egy kicsit hagyjuk mert azért ő is szeretne egy kicsit gépen játszani vagy pihenni.
2016. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

nálunk is ez volt

amikor a fiunk másfél éves volt elkültöztem a fiammal a páromtól

utána egy hónappal később jött hozzánk és mondta hogy munkahelyet váltott

ezután visszaköltöztünk hozzá és azóta minden a legnagyobb rendben van;)

mind a ketten általában 09:00-15:00,15:30 dolgozunk,hétvégén sok időt töltünk együtt

ez egy éve volt,azóta a második babánkat várjuk:)

2016. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
A férjem alkalmazott, de mondhatni maga osztja be az idejét. Ha minden feladattal végzett, akkor szabad. Ő nagyjából ugyanannyit foglalkozik a gyerekkel, mint én.
2016. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Az én férjem is vállalkozó, mégis folyton velünk van.

Reggel elmegy reggelikért, aztán az iskolás fiunkat elviszi a suliba, utána megint itthon van velünk még 1-másfél órát általában. Van, hogy ebédelni is együtt szoktunk.

Délután 3-4 körül már végez, de olyankor van, hogy én nem vagyok itthon a gyerekekkel, így olyankor ő edz, teniszezik, biciklizik, vagy csak pihen.


A hétvégék a mieink, a gyerekekkel van, vagy együtt megyünk erre-arra. Mikor még nem voltak az ikrek (7 hetesek), sokat mentünk kirándulni, wellnessezni, nyaralni. Most ezek kicsit háttérbe szorultak, mert nagyobb távra nem akartunk menni, amíg ilyen picik. De lassan újra visszarázódunk a szokásos ritmusba és szerintem a hónap végén elmegyünk egy pár napos wellnessre is.


Én nem bírnám, ha a férjem semmit nem foglalkozna a gyerekekkel. Nem csak magamnak szültem őket, neki is ugyanúgy kötelessége gondoskodni róluk, foglalkozni velük. Bár ott már gáz van, ha ezt nekem kell vele megértetnem...

2016. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sztahanovista a férjed!

Vállalkozó szellemű a saját dolgaira.

Lehet hogy van valakije.

Lehet nem tud mit kezdeni a gyerekkel.

Lehet, hogy ő úgy van vele adja a pénzt és ez a maximum amit elvárhatnak tőle gyerekneveles terén.

Vagy lehet, hogy őt kellene megkérdezned miért nem akar veletek lenni.


Én anno megkérdeztem azt a választ kaptam, hogy fáradt. Igaz nem gépezett hanem a ház körül csinálta amit kell.

De mondtam neki hogy úgy emlékszem te is akartál gyereket, meg arra is emlékszem ott voltál mikor keszült. Nem a szomszéd hanem te! Úgyhogy légyszives vess ránk is egy-egy pillantást.

2016. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!