Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit válaszoltok arra a kérdésr...

Mit válaszoltok arra a kérdésre, hogy miért vesznek a felnőttek fát, ha úgyis hoz a jézuska, angyalka?

Figyelt kérdés
9 éves a kisfiam,látta ugye,hogy cipelik haza karácsonykor az emberek,de nekünk hoz az angyalka.nem nagyon tudtam válaszolni. :-)
2016. dec. 31. 12:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Én hagyok élményt a gyereknek hogy fát díszìthet, égőt kapcsolhat.

Sehol nem mondanak felénk olyat, hogy a fát jézus hozná. Az ajándékokat hozza.

2016. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Sose mondtam neki, hogy a fát a jézuska hozza, nekem ez mindig olyan hülyén hangzott. A fát mindig együtt díszítettük, szerintem ez már önmagában is olyan szép

szokás, hogy kár ebből a gyereket kihagyni.


Amúgy szerintem nem gáz, hogy ennyi idősen még valamennyire hisz benne, az enyém is 9 éves, szerintem már sejti, hogy tőlünk kapja az ajándékot, de annyira benne van még a játékban, hogy kimondva nem lett a dolog. De ha így rákérdezne, megmondanám neki minden további nélkül, hogy is van ez valójában.

2016. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó, akkor bocs, hogy válaszoltam, kretének...
2017. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi az anyátok p csája van veletek, de komolyan? NULLA százalék? Mi a búbánatos lóf szért? Érdekes, ellenvéleményt soha egyik agyas p csa sem tud írni, csak nyomni a pirosat. Kib szottul kezd elegem lenni már belőletek, sz pjatok f szt hülye k rvák, de most már komolyan!

És kedves admin, gondolom valamelyik p csa úgyis biztos jelenti a válaszomat, úgyhogy tuti látni fogod te is, mielőtt törlöd: lesz rom most már, hogy milyen "büntit" kapok azért, mert nem a legszebb stílusban fogalmaztam. De azon el kéne gondolkodni, hogy egy ilyen válasz tesz-e rosszabbat az oldalnak, vagy az, hogy félanalfabéta kretének értelmes, releváns válaszokat minősíthetnek haszontalannak csak úgy, mert az értelmét nem fogják fel, vagy mert nekik éppen nem tetszik.

2017. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ-


én nem látom akkora tragédiának,hogy hisz benne,még olyan gyerek.ha rákérdezne,elmondanám,de addig minek,jövőre már biztos felvilágositja valaki...

a diszitős javaslat nagyon tetszik,kipróbálom majd,köszönöm

2017. jan. 2. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!