Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sorstárs anyukák, akiknek a...

Sorstárs anyukák, akiknek a férjük/párjuk külföldön dolgozik? Ma indult el a férjem. Nagyon rossz érzés. A sírás kerülget, de kisfiam miatt erősnek kell lennem.

Figyelt kérdés
Kegyetlen érzés volt amikor kisfiam sírt az apukája után. Áprilisba látjuk először személyesen. 2-4 évre készülünk így. Meglehet egyáltalán szokni?
2017. jan. 2. 09:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkienk a véleményét. Egyenlőre jól vagyunk. majd 1-2 hét múlva fog szerintem "durvulni" a helyzet, apa hiánya, bár nem tudom... Valaki írta, hogy nem csinálná így. Mi sem jókedvünkből teszük ezt. Valamit valamiért. Mivel kisfiam most kezdte az iskolát, nem tesszük kiannak, hogy vigyem ki egy teljesen idegen környezetbe. Eléggé érzékeny, nagyon megviselné az, hogy nem ért semmit, nem tudja, hogy mi van. Áprilisba megyünk 10 napra, nyáron egy egész hónapra, majd apával hazajövünk. Itthon lesz 2 hetet remélhetőleg stb. Tehát viszonylag sokat fogunk találkozni. Valaki írta, hogy ő max. az első külföldi fiuzt várná meg. Annyiból még nem lehet lakást bérelni kint, plusz 1-2 hó kaukciót is kérnek. Ez ennyire hamar nem megy. Na meg amit írtam is a kisfunk lelkét nézzük, hogy mi viseli meg jobban apa hiánya, vagy egy totál idegen ország. Naponta beszélünk skypon, reggel pár szó telefonon. Apukáját nem fogja elveszíteni, sőt, még jobban apás lesz szerintem. Magunkat sem féltem, nagyon erős köztünk a kötelék. Még szerintem mi is majd jobban ragaszkodunk egymáshoz. 13 éve vagyunk együtt éjjel-nappal :-)
2017. jan. 2. 16:13
 22/26 anonim ***** válasza:
43%
Kerdezo , ha ennyire mindent jol tudsz, akkor miert irtad ki a kerdest
2017. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz képest, hogy ennyire biztos vagy a döntésetekben, kb. az 5. kérdést írod ki. Akárhogy áltatod magad, borzasztó lesz és nagy árat fogtok fizetni ezért.
2017. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
80%
Az én férjem a határra jár le másfél hetekre kb két havonta. A fiunkat ez is megviseli. Az utolsó napokban már több a hiszti az oviban, turelmetlenebb. Én abszolút jól viselem, időm se nagyon van ilyenkor azon gondolkodni, hogy jaj de rossz nekem, de a fiunk hiányolja ot nagyon. Ferjemet korábban csábította a testvére kamionozni is,de éppen amiatt, hogy keveset lenne itthon nem vállalta. Így nekünk az általad vázolt helyzet sem lenne opció. Túl nagy ár ez. A férjem a rendőrséget is ott fogja hagyni többek között a határra vezénylés miatt. Inkább élünk kicsit szerényebben (nem szegényen), minthogy tartósan ne lássuk egymást. Nem tudom, hogy mi miatt kényszerültetek erre, de én kevés olyan helyzetet tudok elképzelni, amikor ezt bevállalnánk.
2017. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%

1. Még mindig nem alap, hogy utánamentek? Marha jo lesz igy, te bogsz, gyerek szintén, apja sehol egy csomo ideig.

2. mi rá a garancia, hogy kibírja a kapcsolatotok?

3. Szuper, hogy innentol kezdve apuka semmit nem tud a gyerekrol és viszont. Háromhavonta pár nap NEM szulo-gyerek viszony.

4. A gyerek tokéletesen alkalmazkodik a változáshoz, foleg ha kinn kezdi a sulit. Ha esetleg apja után mentek x év mulva, sokkal rosszabb lesz h itt kell hagynia az iskolás barátait.

2017. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta? Kint van, és ti?
2018. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!