Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Masnak is van, hogy lefekves...

Masnak is van, hogy lefekves utan magaban nevet a gyereke?

Figyelt kérdés
2 eves lesz a kisfiam, magatol alszik el egyedul miutan mar kimentem a szobabol. Sosem sir vagy hisztizik, ha valamiert nem olyan almos meg akkor mondja a magaet a sajat kis nyelven egy ideig, aztan elalszik. Kb ket hete viszont egy ido utan elkezd nevetni. De hangosan kacag.. a teljesen sotet szobaban egyedul. Felreertes ne essek, orulok hogy nem sir hanem nevet amig fent van, nagyon aranyos dolog ez, csak elkepzelni nem tudom mi lehet ennyire vicces egy 2 eves gyerkenek egy toksotet szobaban. Mikor eloszor volt ez, gondoltam ra, hogy eszebe jutott valami amin aznap mondjuk jot nevetett. Na de minden este eszebe jut valami? Elso gyerekemnel sosem volt ilyesmi. Esetleg van meg valaki akinek ilyen jokedvu ejjel a gyereke? :D
2017. jan. 28. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, de ha jo napja volt, főleg, ha sokat foglaljoztam vele, jól evett, akkor megesik hogy lefekvés után kacarászik.nagyon feltűnő az összefüggés nálunk.


Ez a napra is igaz.volt, hogy reggel tul korán keltünk igy még szeretgettem, kivételesen mutattam neki mesét és du ugy fogadtak a bölcsiben hogy hihetetlen jo kedvű, bohóckodos volt a gyermek

2017. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nalunk viszont semmi osszefuggest nem latok. Alapjaban veve jokedvu gyerek, de vannak rossz napjai. Mostanaban sokkal nyugosebb nappal az atlagnal, de meg ha ilyen hisztis-nyugos napja is volt, a lefekves utani sikongatos nevetes megmarad :)
2017. jan. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!