Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Masfel-ket eves gyereketekkel...

Masfel-ket eves gyereketekkel hogy telnek a napok a vele valo foglalkozas telinteteben?

Figyelt kérdés

Mennyit foglalkoztok vele? Direkt kulon is leultok neha jatszani vele, vagy csak ugy eldegeltek egymassal/egymas mellett? Ha leultok mennyit, mit jatszotok? Mire van szuksege egy ekkora gyereknek?

Az en gyerekem elvan, nem igenyel foglalkozast, de nem is jatszik egyedul, csak ugy maszkal, nezelodik, tesz-vesz (mindig a kozelemben, nem tagitana mellolem a vilagert sem).

Az kielegito egy gyereknek ha reagalok a szavaira, ha hiv jatszani (nem szokott, en szoktam) akkor megyek. Konyvet szoktunk olvasni. Esti rutin csak rola szol, etkezesek jol telnek, aktivan "taarsalgunk". Ez eleg?

Folytonos buntudatom van hogy tobbet kene vele foglalkoznom, de nem tudom mit kene, valamint az is bennem van hogy inkabb az onallosagra szoktatnam.

Ha nem nyuglodik akkor nem lehet baja igaz, akkor igy jo neki?

Neha eloveszek konyvet es olvasgatok mellette, hogy ne a telefonomat nyomkodjam, jobb peldaval jarjak elo. Csak azert irom ezt hogy lassatok mennyire nem foglalkozom vele sokszor. Ez gaz?


2017. jan. 31. 16:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos olyan jól sikerült ez a telefonozok, filmezek mellette, hogy teljesen telefon - tv - számítógép függő lett a kisfiam. :( Szóval nagyon vigyázzatok! Most már tudatosan odafigyelek, hogy minél kevesebbet menjenek, de iszonyatos hisztiket levág miattuk, ha nem kapcsolom be. Ha viszont berakok egy - egy mesét amíg fürdök, vagy olyan feladatot csinálok aminél jobb ha nincs a közelemben, akkor szó szerint öröm ujjong. :( Remélem még kijavíthatjuk. Egyébként nem tudom, hogy emiatt -e de az én fiam is sokszor csak járkál, tesz -vesz pakol, meg rágcsál. És valóban azt is elrontottuk, hogy sok játék volt/van elől. Most még nehezebb, mert 2 hónapos a kistesó, és így a szopik meg ringatások miatt még kevesebb időt tudok közvetlenül vele tölteni. Azért igyekszem. :) pl rajzolni viszont nagyon szeret, ilyenkor egy kézzel azért próbálok beszállni. Ill mondókázom ő meg tapsol rá, vagy kukucsozunk ilyesmi.
2017. febr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!