Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereke is állandóan...

Más gyereke is állandóan szinkronizáltatja a játékait?

Figyelt kérdés

Cuki, csak egy-két órányi elváltoztatott hangon beszélés után a hangszálaim már kevésbé hálásak.

Van 4-5 kedvenc plüssállata. 3-4 perces váltásokkal kiosztja a szerepeket, majd az egyiket a kezembe nyomja "most ő beszél!" felkiáltással. Csak rajzfilmhangon beszélhet a plüss.


Amúgy hasznos, mert sok dolgot így mesél el, dolgoz fel, vagy ha rossz fát tett a tűzre, így ki lehet szedni belőle.

Más gyereknél még nem láttam ilyet, bár igaz, hogy a korosztályából talán 4-5 gyereket ismerek közelebbről.


2017. márc. 9. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen termeszetes...eloszor a pluss, most 6.5 evesen a lego figurak.
2017. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez megy, bár órákig nem szoktam szivatni magam vele:).

A mesét is úgy olvasom, hogy minden szereplőnek más a hangja. Azt imádom, mikor a 2,5 eves lányom is így beszél babázás közben vagy mikor orvososat játszik, akkor mélyíti a hangját, mikor orvosként beszél, aztán lágyít, ha ő a beteg:)

2017. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tok jofej vagy, en is ezt csinaltam anno mindig, csak en nem birtam ravenni anyut soha, el volt intezve annyival mindig, hogy "en nem szeretek jatszani"
2017. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!