Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyereked szokott...

3 év körüli gyereked szokott hazudni?

Figyelt kérdés

Ide nem sorolnám a fantáziából származó "téves infókat". Tehát beszélt a rókával, ebédre kutyát ettek, manót látott, stb.


Olyan helyzet érdekelne, amikor valami rossz fát tett a tűzre és rákérdezel, hogy ki volt az. Bevallja, hogy ő volt?


2017. márc. 28. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
4 éves fiam rendszeresen. Kb. fél éve, egy éve kezdte. Nem ilyesmiben, hogy rosszalkodott, inkább olyankor, ha valamit nem akar megcsinálni. "Anya, én már mostam kezet". Sose vallja be utólag sem.
2017. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem,soha,pedig 4 éves.
2017. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
3 és fél évesem nem szokott.
2017. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
3éves lányom nem csinált még ilyet, sőt épp a hétvégén volt egy ilyen szitu hogy kérdeztem hogy ki kente össze csokival a szekrényt, kislányom pedig büszkén közölte hogy ő volt. Utána együtt letakarítottuk.
2017. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

3 éves és pl olyanokban füllent, ha pl leesik valami, magára vállalja, hogy ő lökte le. (Láttam hogy lepotyognak maguktol, magam előtt kérdezem, ilyen hogy történhet, erre mutogat magára es mondja,"én")


Vagy volt, hogy a kekszet ágy alá teszi, igy legközelebbinél kérdeztem, hogy most hova lett a keksz, pocakban van? Bologat hogy igen, erre este meg látom, hogy közben megint ágy alatt van..


Szerintem még csak szórakozik a szavak hatásán(vagy rajtam..), nem mondanám hazugságnak.

2017. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
*"Rosszaságot" őszintén lehajtott fejjel bevall.abban soha nem ferdit
2017. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
3 és fél éves. Ő inkább a fordítottja, azt is magára vállalja, amit a 7 éves bátyja csinál... Én meg gondolkodhatok, hogy akkor mégis melyik volt.:)
2017. márc. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
5,5 éves, és most pár hónapja kezdett füllenteni. De annyira még szerencsére nem sűrűn. 3 évesen még egyáltalán nem csinálta.
2017. márc. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
3 évesem rendszeresen hazudik, nem csak ha rossz fát tesz a tűzre. Szomorú vagyok miatta, pedig senkitől nem látja a hazudozást, oviba se jár még.
2017. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
3 évesen még nem hazudott a fiam, simán bevallott őszintén mindent. Kb 3.5 évesen kezdett el hazudozni, leginkább ilyet, hogy a testvérére fogott dolgokat, meg hogy ő nem bántotta az xy-t holott tudtam, hogy bántott valakit az oviban. Most 4 éves, megtanulta, hogy nem szabad hazudni de így is előfordul, hogy először hazudik majd a következő mondatában már helyesbít.
2017. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!