Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy elegetek van...

Van olyan, hogy elegetek van a gyerekből?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép ilyet mondani, de így van. Elegem van az egésznapos gürizésből feleslegesen.

2 gyerek van, de a "nagy" (3 éves lesz )felér egy focicsapattal :( Egész nap rosszalkodi, bántja a testvérét, kiabál, szaladgál az utcán (ha sétálunk, boltba megyünk), nem akar enni, válogat, mindenhez hozzá nyúlna, a boltba sem lehet vele elmenni. Szégyen nem szégyen egész héten azt várom mikor lesz hétvége, hogy mehessen ki a nagyszülőkhöz és legyen egy kis nyugi.

Tudom én hogy dackorszak, hisztikorszak, de ezt bírni is kéne idegekkel.

Nagyon remélem a kicsi nem lesz ilyen :/

Szeptemberben már biztos könnyebb lesz ha ovis lesz.

Imádom amúgy, csak kiborít. :/



2017. márc. 30. 13:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

Persze a megoldási javaslatokkal én is egyetértek, valószínűleg több figyelemre vágyik, bár életkori sajátosság is lehet.

Ettől függetlenül érthető az az érzés, hogy néha eleged van.

2017. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van olyan, de nem folyamatosan. Néha sok, de azért hogy állandóan... nekem ez furcsa.


Ami nekünk sokat segített: szigorú napirend és szabályok. Nem sok, de azokat mindig betartatom. Utálom, sokkal jobban szerettem amikor lazák voltak a napjaink, de a gyerek sokkal kiegyensúlyozottabb.

2017. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 20 hónap van a gyerkőceim között, és az első másfél év kegyetlen volt. De azóta tök jó: annyira jól elvannak egymással, van hogy akár egy órát is eljátszanak kettesben, pedig fiú-lány párosítás :)

És teljesen normális amit érzel.. Attól hogy anya vagy, nem vagy kőből, neked is vannak szükségleteid, neked is kell a feltöltődés. Aki nem érez így, az szerintem vagy szégyelli bevallani még saját magának is, vagy valami tényleg hiper-szuper ősanya, akivel ugyan még élőben nem találkoztam, de attól létezhet ;) Viszont igaza van az egyik válaszolónak, nálunk is akkor hisztizett a nagy sokat, ha úgy érezte keveset foglalkozom vele.. Este elalvás előtt mindig összebújok vele 15-20 percig, beszélgetünk, hancúrozunk, ilyenkor csak az övé vagyok, már ennyi is segített a dolgokon. Vagy ha van segítséged, kettesben menj vele boltba. A bolt egyébként nálunk is nagyon durva volt.. Kb a kicsi 3 éves korától javult a helyzet, addig idegbetegként értünk haza mindig a férjemmel :D Szóval kitartás, ne add fel, hamarosan javul majd a helyzet!! :)

2017. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ma mar tapasztalt fejjel csak es kizarolag akkor szulnek gyereket ha allando babysitterre es kesobb bentlako nevelonore lenne penzem. mar a kezdeti idoponttol alkalmaznek gyerekgondozot aki ejjel is ott van a gyerekkel.

regen uri csaladokban ezert nem volt gyakori a turelmetlen anya, apa mert nem nekik kellett a hetkoznapi gondokkal allandoan kuszkodni.

2017. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14! Gratulálok. Remélem nem szaporodsz ész nélkül
2017. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!