Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyszülővel elengeditek a...

Nagyszülővel elengeditek a gyermeketeket nyaralni?

Figyelt kérdés
2 hét múlva menne nyaralni a 4 éves gyerekem a nagyszüleivel nyaralni a Balatonra 1 hétre!Férjem szüleiről van szó!A történet úgy kezdődött hogy anyósom szerette volna ha együtt megyünk de nekünk erre most nem futja ...Így kitalálták hogy a lányunkat elviszik,aminek én kifejezetten nem örülök mivel a lányom nincs hozzászokva ahhoz hogy,ilyen sok ideig távol legyen tőlünk!Kb havonta 1x ha ott alszik a gyerek náluk és őszintén félek hogy fogja bírni,kb 500 km-re van tőlünk a Balaton!Ti elengednétek a gyereketeket?Mi a véleményetek?A férjemnek többször jeleztem hogy nagyon aggódom de igazából annyival elrendezte a dolgot hogy "nemhogy örülnék neki"!Tanácstalan vagyok nem tudom mit tegyek!😦

2017. júl. 6. 19:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
87%

A mi lányunk is ennyi idősen nyaralt először nélkülünk, szintén anyóssal (bár szerintem teljesen mindegy, neki mama és kész). Nagyon jól érezte magát, szerencsére azóta megy minden évben.

Persze ha gond lett volna akkor megyünk és hazahozzuk.

2017. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!