Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek én reagálom ezt...

Szerintetek én reagálom ezt rosszul?

Figyelt kérdés
Adott hogy anyóssal elmentünk a gyerekekkel lángost enni mert megeheztek a gyerkőcök.Anyósomtól kérdeztem hogy kér-e ő is,a válasza nemleges volt..megvettem a gyerekeknek egy sima es egy tejfölös lángost.Láttam hogy az egyik gyereknek az üres lángosából letör 1 db-ot es a másiknak a tejfölösébe mártogatja úgy eszi....a gyerek szólt többször is hogy ne mártsa az övébe de nem zavartatta magát ugyanúgy csinálta még akkor is mikor nem figyelt....és szól nekem hogy egyek én is belölle mert sok ez nekik...mondtam nem,en meghagyom nekik...hozzáteszem nem kicsike gyerekekről van szó 6évesekről....jogosan éreztem ezt pofátlannak?Mikor kérdeztem h ő is kér -e de azt mondta h nem ,de azért beleeszik a unoka ételébe?
2017. júl. 25. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem kell lepontozni. Következetesen kettő l-el írtad, azért szóltam. Amúgy a kérdéshez is hozzaszóltam, nem hiszem, h emiatt le kellett húzni.
2017. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Még senkit sem pontoztam!
2017. júl. 25. 19:41
 13/14 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem 3 válasz le lett pontozva.. egyébként nem értem miből gondolod hogy ha kijavítod a helyesírásomat, én lepontozlak....
2017. júl. 25. 19:45
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Azt hittem megsértődtél.

Úgy látom valami éhenkorász anyós pontozgat...

2017. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!