Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire kóros, ha egy 4 éves...

Mennyire kóros, ha egy 4 éves még hisztizik?

Figyelt kérdés

Eddig ráfogtam a dackorszakra, gondoltam életkori sajátosság. 4 évesen viszont már soknak tűnik.

A dolgok 95%-át meg lehet vele beszélni, akkor is ha nem tetszik neki. De néha apróságok miatt kezd el hangosan sírni.pl ha ugrál az ágyon be kell mennie a szobába 3. figyelmeztetés után. Mikor bemegy akkor pedig elkezd hisztizni.

Ettől függetlenül nincs ráhagyva semmi. Miért csak ordítással tudja az ilyen csalódásokat feldolgozni?

(Pofonos, hidegvizes kioktatásokra nem vagyok kíváncsi)


2017. okt. 14. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4 és fél éves a fiam, ő is szokott így dühöngeni, hisztizni de ritkán, tehát nem mindennapi dolog ez. Szerintem normális. Néha én is falhoz csapnám magam és visítanék mint a fene ha nem tetszik valami, de felnőttként muszáj magam kontrollálnom. A gyerekeknek ez még nehezen megy.
2017. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!