Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldhatok meg hüppögés...

Hogy oldhatok meg hüppögés nélkül, hogy amit szabad a kicsinek, a nagynak nem, es fordítva?

Figyelt kérdés

Egy szem gyermekemnek az igazi karàcsonya a nagyszülöknél(szüleimnél)van, tekintve hogy apai részrol a csalàd megszünt létezni.


Oda karàcsonykor összegyülnek a rokongyermekek is, mind kisgyerek, egyetlen nagyobb van, akik szinten kapnak aprosàgokat, stb, de en ott szoktam atadni gyermekem igazi nagyobb ajandékàt is, hogy osztozhasson az örömében a rokonaival.

Itthon kettesben kiskaracsony van csak neki.


Szoval amit kapni fog, sulyhatàros...a többi kicsivel egyutt hasznàlhatnàk ugyan, magam elott làtom a gyereksereg lelkendezest, többen elférnek rajta, csak épp az egy szem tündéri, de nagyobb kislàny, màr nem, a sulya miatt..


Egyeztetni fogok ugyan a masik anyukàval még koràbban, csak mégis milyen megoldasi javaslatokkal tudnék elöàllni? Ebben kérek tanàcsot


2017. nov. 29. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 A kérdező kommentje:
A kislany miatt áll a kerdes. Akinek van csaladja, ezerszer jobb ilyen jateka ugy mellesleg..
2017. nov. 29. 22:58
 22/84 anonim ***** válasza:
100%
Ertelmes valasz: egyesevel hasznalhatjak a trambulinotokat. Ez jo? Vagy leszakad? Mekkora gyerek? 120 kg?
2017. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 A kérdező kommentje:

Oké, vegre egy ötlet, hálám!!

Errol jut eszembe,

Megbeszelhetem az anyukaval, ha kiszakad, kifizeti es abbol veszek masikat.az elmeny is megmarad es a jatek is es az emlek is.


Egyeb otletek is johetnek.

2017. nov. 29. 23:02
 24/84 A kérdező kommentje:

Vagy valahonnan szervalunk neki egy szaturnuszlabdat hogy azzal meg ő jatszhat..


Szoval vehetem ugy hogy amiert a gyerekem elottuk kap valamit, ők hiaba kapnak vagyonnyi jatekokat otthon, szamoljak ugy hogy nekik is vegyek mindig hasonlot? Hát adhatnának akkor bele..:)

2017. nov. 29. 23:13
 25/84 anonim ***** válasza:
85%

Borzasztó hisztis egy nő vagy.

Minek kérdezel itt, ha aztán nem fogadod meg a válaszokat?

2017. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
60%

Nem hülye egy 7 éves, talán meg kell neki mondani, hogy az a játék a kicsiknek van, ő már nagylány hozzá, neki akkorán szabad ugrálnia, mint ami otthon van nekik. Kész-passz. Ha amúgy is bármikor trambulinozhat otthon, miért izgassa egy kisgyerek méretű?

Adj neki esetleg valami nagylányosabb játékot, pl. gyerek sminkkészlet vagy valami iskolás cucc, hogy az meg csak a "nagyoké".

2017. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:

25.a válaszok nem a kérdésre érkeztek. Kb ahhoz hasonlit, valaki kerdezi mit lehetne tenni ha a kicsi hintazhat, de a nagy nem fér bele, erre a válaszok java resze kb ahhoz hasonlit hogy a kicsi hintazzon a garazsban hogy ne lassa a nagy.



En meg nem igy akarom megoldani, plane annyira hogy lazán terhelhetném is a masik anyára hogy oldja meg ő, csak en nem ez vagyok..


Probalok a nagynak is örömet szerezni. A sminkkészlet is jol hangzik :)

2017. nov. 29. 23:35
 28/84 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy mekkora trambulint veszel, mekkora a gyereked? Mi régebben vettünk egy kicsi trambulint (súlyhatárra nem emlékszem, de a legkisebbeknek való), az nem hiszem, hogy túl izgalmas lenne egy 7 évesnek, nem is tud rajta normálisan ugrálni. Szerintem max ugrálna majd rajta kettőt, aztán megunja, neki ez nem olyan izgalmas, azt meg ki kell bírnia a trambulinnak. A miénket másfél éves kortól írták, tehát el lehet képzelni mennyit bír, de a szomszéd 6 éves kislány múltkor kipróbálta és nem lett semmi baja. Egy 7 éves meg megérti, hogy valamihez ő már nagy és nem bírja el. Nem kell szerintem ebből ekkora gondot csinálni, mint amekkora jelentőséget itt néhányan tulajdonítanak a dolognak.
2017. nov. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 A kérdező kommentje:

Igen, picike, tekintve hogy nincs keret nagyobbra.

Igen, lehet nem is érdekelné a nagyot.


De..most a válaszokon agyaltam..ha ilyen ember lehet az erintett anyuka is, hogy joformán az en gyerekem öröme inkabb maradjon negy fal között, akkor ugyan en miert töröm itt magam az övé miatt kompromisszumokat keresve.


Valo igaz lehet, a nagylányt hidegen is hagyná, de ha nekem ilyen rokonaim lehetnek akik igy reagalnanak, akkor tenyleg ez sem család. Mìg a gyermekemnek ők a kincs, addig mi a zavaro tényezők. Es ez a karácsony..


Komolyan ezek után fel sem merem hozni temaba sem köztünk, most kezdem azt érezni hazugság a család fogalma végleg.

2017. nov. 30. 01:20
 30/84 anonim ***** válasza:
82%
A Te gyereked, hogy érezné magát, ha a többi kapná meg ott az ajándékát és nem játszhatna vele.
2017. nov. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!