Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldhatok meg hüppögés...

Hogy oldhatok meg hüppögés nélkül, hogy amit szabad a kicsinek, a nagynak nem, es fordítva?

Figyelt kérdés

Egy szem gyermekemnek az igazi karàcsonya a nagyszülöknél(szüleimnél)van, tekintve hogy apai részrol a csalàd megszünt létezni.


Oda karàcsonykor összegyülnek a rokongyermekek is, mind kisgyerek, egyetlen nagyobb van, akik szinten kapnak aprosàgokat, stb, de en ott szoktam atadni gyermekem igazi nagyobb ajandékàt is, hogy osztozhasson az örömében a rokonaival.

Itthon kettesben kiskaracsony van csak neki.


Szoval amit kapni fog, sulyhatàros...a többi kicsivel egyutt hasznàlhatnàk ugyan, magam elott làtom a gyereksereg lelkendezest, többen elférnek rajta, csak épp az egy szem tündéri, de nagyobb kislàny, màr nem, a sulya miatt..


Egyeztetni fogok ugyan a masik anyukàval még koràbban, csak mégis milyen megoldasi javaslatokkal tudnék elöàllni? Ebben kérek tanàcsot


2017. nov. 29. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 A kérdező kommentje:
Es pont azon vagyok hogy kompenzaljam neki a csaladommal a csalàdhiànyt. Es nem azon hogy a depressziot ragasszam rà. Ezert is szeretném ha a rokonaival ugralna.
2017. nov. 30. 10:36
 52/84 A kérdező kommentje:

50.

Pont errrol van szo hogy neki csak ez a par alkalom van!ebben a par alkalomban van csaladban.

2017. nov. 30. 10:37
 53/84 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! Végtelenül buta és primitív vagy! Az első kérdésednél még megértettelek, de most már hogy látszik a primitívséged csak lenézni tudlak!
2017. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 A kérdező kommentje:
Te nagy lenezö. Nem tudom mit szolnal hozzà ha a te gyereked jatekàt vàgnà tonkre egy masik. A gyerekem a nagyieknal otthon van, ugyanugy ahogy a tobbiek is.
2017. nov. 30. 10:41
 55/84 anonim ***** válasza:
77%

Miért, te nem vagy a családja?

Vagy csak annak a gyereknek van családja, akinek van még 3-4 testvére?


2-3 évet adok és a gyereket hordhatod pszichológushoz a viselkedésed miatt. Elárulom, neki te is bőven elég vagy, mint család, csak te pattogsz itt, hogy "szegény gyereknek nincs családja".

2017. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, arrol nem is beszelve, hogy tavaly a gyerekem mentiautot kapott, amitaz ö kisebb gyerekuk ketszer vagott foldhoz es tort darabokra...egy bocsanatot nem kapott a gyerekem. Titokban hogy ne dramazzak, vettem neki ujat, hogy ne szomorkodjon.
2017. nov. 30. 10:44
 57/84 A kérdező kommentje:
Mentöautot
2017. nov. 30. 10:45
 58/84 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, az csak a te szegénységi bizonyítványod, hogy a gyerekednek nem te vagy a család hanem a nagyi meg a rokongyerekek, akiket évente 2-szer lát. Nekem égő lenne ilyet leírni, te meg még büszke is vagy rá?

Komolyan nem fogod fel, hogy ő egy kisgyerek, akinek az anyjára van ilyenkor szüksége elsősorban, nem pedig majdnem vad idegen kisgyerekek tömegére, akik szétbarmolják a játékait?

Megbuktál mint anya, inkább szégyelld magad!

Ahelyett hogy évi 1-szer látott gyerekek társaságára erőlteted őt, inkább teremtenél neki te karácsonyt otthon. Nem az hogy otthon kiskarácsony van, meg lelkinyomor. Miért? Miért nem otthon van nagykarácsony, és öröm boldogság? Nem tudod megteremteni? Az a te szégyened. Egy lelkinyomorék vagy és a gyerekedből is az lesz ha így folytatod.

2017. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
70%
Mit vársz kisgyerekektől? Izgatottak karácsony van nem várható el tőlük hogy szépen játszanak ilyenkor. Nekem 3 testvérem van mi is kb minden karácsonykor kicsiként törtünk össze játékokat.
2017. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként a játék fogyóeszköz! Döntsd el mit akarsz! Minden játék mindig hibátlan és szép legyen, mint új korában, vagy pedig játszanak vele a gyerekek, de akkor törik és bizony elhasználódik!
2017. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!