Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldhatok meg hüppögés...

Hogy oldhatok meg hüppögés nélkül, hogy amit szabad a kicsinek, a nagynak nem, es fordítva?

Figyelt kérdés

Egy szem gyermekemnek az igazi karàcsonya a nagyszülöknél(szüleimnél)van, tekintve hogy apai részrol a csalàd megszünt létezni.


Oda karàcsonykor összegyülnek a rokongyermekek is, mind kisgyerek, egyetlen nagyobb van, akik szinten kapnak aprosàgokat, stb, de en ott szoktam atadni gyermekem igazi nagyobb ajandékàt is, hogy osztozhasson az örömében a rokonaival.

Itthon kettesben kiskaracsony van csak neki.


Szoval amit kapni fog, sulyhatàros...a többi kicsivel egyutt hasznàlhatnàk ugyan, magam elott làtom a gyereksereg lelkendezest, többen elférnek rajta, csak épp az egy szem tündéri, de nagyobb kislàny, màr nem, a sulya miatt..


Egyeztetni fogok ugyan a masik anyukàval még koràbban, csak mégis milyen megoldasi javaslatokkal tudnék elöàllni? Ebben kérek tanàcsot


2017. nov. 29. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
100%

Most direkt megnéztem a legolcsóbb trambulin terhelhetősége 80 kg. Feltételezem a 7 éves kislány egymagában nincs ennyi.

Ezen egyszerre úgysem tud az összes gyerek ugrálni, amikor rajta van a nagyobb lány eggyel kevebb kicsit engedtek fel mellé. Pl. ugrál egyszerre 4 kicsi VAGY a lány+ 2 kicsi. Én nem is értem mi a probléma, de komolyan.

2017. nov. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 A kérdező kommentje:

És még mindig van aki nem erti, a gyerekemnek EZ a családja, a nagyiék, rokonok, ez az igazi karácsonya es velem kap aprosagot gyertyafénynél.


Remélem a kislany nem ugrálja szét, nem egy napra vettem.

2017. nov. 30. 06:33
 33/84 A kérdező kommentje:
A többgyerekesek hogy csinálják, amikor a nagy nem cumizhat, nem ugrálhat a kiságyban, nem adamo hintázhat, nem ülhet babakocsiba, pihenőszékbe, ugralozebrára, vagy bármi ...?
2017. nov. 30. 06:40
 34/84 anonim ***** válasza:
84%
mond meg az anyukának, hogy ő meg ott adjon át olyat a kislánynak, amihez meg a te gyereked nem nyúlhat csak vágyakozva nézheti és sóvároghat utána, hogy kvittek legyenek:-)
2017. nov. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező ne sértődj meg de annyira rá vagy cummanva erre a " négyfal közt a magányunkban" dumára, hogy nem csoda ha lassan depressziós leszel. Túlreagálod az egészet.

Más családok is vannak ahol eleve 1 gyerek van, nem pedig egy hadsereg, és sokaknál a karácsony meghitt szűk körben töltendő ünnep. Mégsem olvasok itt naponta arról 1 gyerekesektől, hogy ők a 4 fal közt vannak a magányukkal keservesen.

Máshol sincs egy csapatnyi gyerek a háznál.

Máskülönben meg gondolom viszed játszóra vannak a közösségben kisbarátai ahogy mindenkinek.

Így folytatod rá fogod nyomni a saját gyerekedre is ezt az egész depressziót.

Ami amúgy a sajátod.

2017. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
95%
De egyébként ha ennyire félted azt a trambulint tényleg miért a sok gyerek előtt adod oda? Sok mondjuk 3-4 éves egyszerre ugyanúgy szét tud ugrálni egy olcsóbb trambulint mint az az egy szerencsétlen 7 éves, sőt jobban. Vagy bedobod a közösbe és akkor mindenki játszhat, ha meg félted igenis intézd külön. Indokolatlan kitiltani egy 20 kilós gyereket egy játékról ami a súlyának négyszeresét elbírja. Jó ha ducibb legyen 25 kg.
2017. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
89%

Azért utolsó mert akkor szívszorító depressziós magányban kellene kibontania az ajándékot a gyereknek.

Mint írta otthon gyertyafényben van kis ajándék. Mert ugye az nem opció, hogy otthon nem teremtünk kripta hangulatot, hanem díszítünk, karácsonyi dalokat hallgatunk, énekelünk, mézeskalácsot sütünk, közösen élvezzük az ajándékot....Nem az nem opció.

Én csak a gyereket sajnálom ebbe az egészbe. Beleneveli ezt a világfájdalmat.

2017. nov. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
86%

37es nagyon egyet értek. Nem is értem, honnan van ez az agy lövése a kérdezőnek.

Nekem is 1 gyerekem van. Itthon 3asban ünbeplünk és nagyon szép, nem is szeretném, hogy más itt legyünk. Mikor szüleimhez átmegyünk, ott is csak ők 2en vannak meg mi 3an, nagyon ritkán a bátyám, ha nincs elutazva éppen olyankor.

2017. nov. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 A kérdező kommentje:

A gyerekem speciel nem azt nézi masnak milye van, ö nem is jatszik az ö jatekaikkal amikor bontogatas van meg sem nezi.


Nincs kriptahangulat de egy kislany miatt nem ugralhat a rokonaival a gyerekem? Es ha hozzank jönnek..?

2017. nov. 30. 08:28
 40/84 anonim ***** válasza:
95%
Ugrálhat, de miután szét aggódod magad, hogy nem-e tönkremegy lehet nem kellene. Döntsd el melyik a fontosabb.
2017. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!