Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldhatok meg hüppögés...

Hogy oldhatok meg hüppögés nélkül, hogy amit szabad a kicsinek, a nagynak nem, es fordítva?

Figyelt kérdés

Egy szem gyermekemnek az igazi karàcsonya a nagyszülöknél(szüleimnél)van, tekintve hogy apai részrol a csalàd megszünt létezni.


Oda karàcsonykor összegyülnek a rokongyermekek is, mind kisgyerek, egyetlen nagyobb van, akik szinten kapnak aprosàgokat, stb, de en ott szoktam atadni gyermekem igazi nagyobb ajandékàt is, hogy osztozhasson az örömében a rokonaival.

Itthon kettesben kiskaracsony van csak neki.


Szoval amit kapni fog, sulyhatàros...a többi kicsivel egyutt hasznàlhatnàk ugyan, magam elott làtom a gyereksereg lelkendezest, többen elférnek rajta, csak épp az egy szem tündéri, de nagyobb kislàny, màr nem, a sulya miatt..


Egyeztetni fogok ugyan a masik anyukàval még koràbban, csak mégis milyen megoldasi javaslatokkal tudnék elöàllni? Ebben kérek tanàcsot


2017. nov. 29. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
83%

Évek óta írom a kérdező minden második kérdéséhez, hogy valami nem stimmel vele. Eddig mindig le lettem pontozva. Hát most ez a kérdés megint kiverte a biztosítékot...


Ezt a gyereket teljesen tönkre fogod tenni.

2017. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
83%

Volt több is?

Nekem egy ugrott be (előkeresni már nem tudnám), amiben anyuka teljesen depressziós lett, mert az ő gyereke egyke, és egyedül marad a világban, és fáj néznie, ahogy más gyerekekhez felcsöngetnek a kis barátai, és együtt játszanak.

Lehet az is Ő volt?

2017. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim válasza:
78%
Ja én is láttam már ilyen hangvételű kérdéseket. Egyből arra gondoltam h azokat is ő írhatta ki.Hasonló a stílus meg a "probléma".Borzasztó amúgy.Engem is egyedül nevelt fel anyám mégcsak gyerektársság se volt nagyon körülöttem az ovit meg később a sulit leszámítva mert elég elszigetelt helyen laktunk autónk meg nem volt.Ráadásul csórók is voltunk.De érdekes sosem érzékeltem azt h "csak a 4 fal van" meg nem az volt az egyetlen értékelhető napom az évben amikor összejártunk az unokatesóimmal karácsonyozni.Valószínűleg azért mert anyukám se így állt hozzá.Ha ő is depresszív lett volna mint a Kérdező meg ilyen baromságok lettek volna a fejében mint neki akkor lett volna tényleg elcseszve a gyerekkorom.Kérdezőnem tudom mennyi idős a gyereked de merem feltételezni h már oviskorú legalább ha ilyen játékot veszel neki.Tehát jár azért gyerektársaságba esetleg vannak/lesznek barátai.Nyugodtan át lehet őket hívni agatokhoz és akkor ugrálhat a matracon velük.Attól még lehet jó karácsonya a rokongyerekekkel is játszhatnak mást is az is élmény neki.Te meg szedd össze magad!
2017. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
47%
Na ha én lettem volna a rokon anyuka és valaki ilyennek előáll, akkor tuti, h elviszem az otthoni trambulint karácsonyra amiben mindenki ugrálhat kivéve a te gyereked.
2018. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!