Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mennyit költ a Mikulásra?...

Ki mennyit költ a Mikulásra? 9800 ft-nál járok, egy gyerek van. Elég, sok vagy kevés? Ez csak édesség, nasi. Gondoltam veszek még valami kis játékot hozzá. Vagy az nem szokás?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 15:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
81%
De minek ennyi?? Teljesen abszurd ennyi csokit venni egy gyereknek, még akkor is ha nem egyszerre eszi meg. Bőven elég 1 tábla csoki, 1 mikulás meg egy-két kis apróság, plusz mondjuk mandarin. Minek több? Az ajándékok mennyisége nem egyenlő a szülők szeretetének mennyiségével, ezt neked is meg kéne tanulnod.
2017. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
56%
Hány éves a gyereked?
2017. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
37%

Mi az hogy minek annyi édesség?! Ha nem egyszerre eszi meg, jól beosztja, akkor miért ne kaphatna?

Emlékszem, hogy kiskoromban keresztanyámtol mindig egy nagy zsáknyi édességet kaptam, minőségi cuccokból, annyira őrültem mindig neki :)))


És ha tényleg márkás dolgokat tesz bele (Kinder, Lindt, Milka, aszalt gyümölcsök), akkor lehet valóban ennyi a végösszeg. Ha belefér ugyan miért ne?!

2017. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
70%

Atyaúristen, veletek aztán jól elszaladt a ló.

Tipikus példája az olyan szülőnek aki azt hiszi, a törődés mértéke anyagiakban mérhető.


Így teljesen felesleges azt írni minek ennyit költeni, csak személyes sértésnek veszi és lepontoz minket, akik 1-2 ezerért veszünk max. csomagot mikulásra.

2017. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

5 éves.


Nem hinném hogy ez annyira sok lenne. Mondjuk mi édesszájú család vagyunk.

Reggeli és vacsora után, meg hétvégén ebéd után, ha otthon vagyunk, mindig eszünk egy kis nasit. Egy Kindertojás, pár kocka csoki vagy akármi, nem hinném, hogy akkora baj lenne.

2017. dec. 4. 16:11
 16/63 anonim ***** válasza:
72%
3-4000/ gyerek, két gyerekünk van. Ebben van egy kis édesség (1-2 mikulás, kindertojás, dörmi) egy kisebb játék és1-1 kifestő.
2017. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
65%

Hülye indok, a "mert megengedhetitek".


Pont azért nem teszek ennyi mindent a csomagba, mert amiket felsoroltál, egyik se olyan, amit csak évi egyszer kaphat, ezért muszáj lenne ajándékként odacsomagolnom.


Kb. 2 ezer Ft-nyi lesz benne.

2017. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésed így szólt: "Elég, sok vagy kevés?"


Az egyértelműen egyhangú válaszokra a reakciód pedig az volt, hogy: "Nem hinném, hogy ez annyira sok lenne."


Minek tetted fel ezt a kérdést?

2017. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
65%
Márpedig ennyi szerintem is sok egy gyerekre! Ha úgy lenne 9800 Ft, hogy van benne mínőségi édesség és gyümölcs + apró játék vagy pizsama, sál, sapka stb. akkor elmegy de így szerintem gáz! De ti tudjátok...
2017. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

Az édesség mennyiségére gondoltam, hogy nem sok, nem az összegre.

Szerintem ez egyértelmű.

2017. dec. 4. 17:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!