Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mennyit költ a Mikulásra?...

Ki mennyit költ a Mikulásra? 9800 ft-nál járok, egy gyerek van. Elég, sok vagy kevés? Ez csak édesség, nasi. Gondoltam veszek még valami kis játékot hozzá. Vagy az nem szokás?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 15:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
75%
Köszönjük amúgy a lepontozást. Ha 10.000-ret költenénk akkor menne a zöld kéz mi?
2017. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
52%

Ezt mi is írhatjuk hogy aki max 2000et költ az lepontozza azt aki 9000et.


Szerintem meg senkinek semmi köze hozzá ki mennyiért rakja össze a csomagot. Telerakhatom coopos szelettel meg telerakhatom Milkával is. Csak sok esetben aki cooposat rak, az fikázza ki a Milkásokat..hmmm

2017. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
79%
Mi kb. 3000-ért vettünk a két gyereknek nem túl sok, de jó csokikat (Lindt és hasonlók), meg mindkettő kap 1000 körül egy pici játékot (fiam kisautót, lányom egy mini Elsa babát).
2017. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező szerinted a kérdésed melyik részéből derül ki, hogy az édesség mennyiségére gondoltál?
2017. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
86%

Nem számoltam össze, de egy mikulás zacskóba elfért.

Mandarin, kivi, mogyoró, mikulás, tábla csoki, maoam, szaloncukor, ropi, kislánynak egy bizsu fülbevaló a kisfiúnak egy kisautó

Ezek voltak benne, kb 3-4000ft értékben.

Mind jó minőségű édesség. 8 és 6 évesek.

Ennyi elég szerintem, úgyis itt a karácsony.

2017. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
83%

3 éves a lányom.

1 smarties mikulás (700 körül)

1 nagy kinder tojás (1300 körül)

2 kis rénszarvas csokifigura (200/db)

1 csomag "téli csemege", amiben van mandula, kesudió, mazsola...) (1200 körül)

1 Bogyó és Babóca könyv (1500 körül)


Ez így 5000... összegben sok, de sajnos minden nagyon drága, ajándéknak szerintem mennyiségre nem sok Mikulásra, de ugye hol mi a szokás.

2017. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
61%

Okè, nekem csak annyi a kèrdèsem, hogy ugye ezek a Mikulás-csomagban lesznek??

Tehàt teljesen felesleges olyan szrságokat beszerezni ès Mikulásra odaadni, amit egyèbkènt egy szimpla hètköznap is megkap!

Így semmi èrtelme a Mikulás-csomagnak!

10ezer egy gyerekre?? Sok!

2017. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
71%
Mi kb 7-8 ezret költöttünk rá, de őszintén megmondom, hogy ez nekünk is ajándék. Minden édességét három fele oszt. Tábla csoki haromfele, kinder csoki, cukor, minden. Így igazából rá a harmada jut. De magunknak mégsem rakunk kináz ablakba édességet .
2017. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
85%

iSzerintem is sok, de nem csak maga az összeg, hanem a mennyiség elsősorban. Pl.szerintem elég egt kinder, egy tàbla csoki...stb. Mindenből egy. Én is minőségit vettem, de csak annyit ami egy zacskóba belefér. így is tele a nasis szekrény. Nem azért, mert annyira nasiznànk, hanem különböző alkalmak miatt összegyűlt.


Mienkbe lesz:Kinder Schoko bons, kinder tejcsoki, dörmi, ropi, mandarin(csak a rokongyerekeknek, mivel a hűtő alja tele van gyümivel, nem teszem bele a csomagba is) Csokimikulàs nincs, mert àlalàban senki nem eszi meg, az anyukàk szoktàk felhasználni sütihez. :D

2017. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
58%

Rengeteg. Mi 1500-at költöttünk 1 csomagra, így is túl sok édességük lesz, sok helyről kapnak még.

Gyümölcs nálunk egyáltalán nincs benne, az alapból mindig van itthon, így hlyeség lenne

2017. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!