Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mennyit költ a Mikulásra?...

Ki mennyit költ a Mikulásra? 9800 ft-nál járok, egy gyerek van. Elég, sok vagy kevés? Ez csak édesség, nasi. Gondoltam veszek még valami kis játékot hozzá. Vagy az nem szokás?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 15:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
75%
Nasira szerintem is sok, de ha lenne benne könyvecske, kártya vagy más egyéb akkor azt mondom rendben. Egyébként is a ti dolgotok, csak én így gondolom. Nekünk 2 éves a gyerek, kap egy hagyományos csomagot (ropi, dörmi, kubu szelet, dörmi keksz, kubu keksz, kinder csoki, ivólé) ezeket kap máskor is, nem nagy dolog. Az igazi ajándék egy autó, dominó és állatfigurák. 6-7 ft között van árban. Most még édességet nem igazán eszik, de jövőre már csak csomagot fog kapni, mert azt szeretném, hogy oviban is várja a Mikulást és értékelje amit ott is kap. Karácsonyra szánkót és legót kap.
2017. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
41%
3 gyerek. 3x6000 ft kb. Mindenféle kinder csoki. Plusz 3x 1800ft adventi kalendárium.
2017. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
72%

En kb 1500 bol hoztam ki a kovetkezot.

Egy nagy csomag maoam mix elosztva 3 fele,egy csomag nyaloka elosztva 3 fele(14db volt 2..valamennyi haloween utan)

Egy-egy nagyobb meretu tejmikulas,es egy-egy kisebb boci miki,egy csomag oreo keksz,es 2 dormi fejenkent.

Jo,csaltam is,mert a nagy mikiket es a maoam mixet apum hozta nemetbol fele aron.

Gyumolcs es foldimogyi ilyenkor mindig van itthon,az nem csomagba valo nalunk.

Jatek karacsonyra van.mikulasra csak edesseg,amit beosztanak,nem ehetik meg egyszerre.

Tekintve,hogy kapnak meg kb 6 helyrol.

2017. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
29%

Azért az áruházakban kapható csokikat nem mondanám magas minőségnek.

Az igazi minőségi csokoládénak ára van és általában 2000 körül kezdődik 50-70 gramm.


Mi 4000Ft-ot költöttünk a csomagra, van benne egy kis fapuzzle is.

2017. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
64%
Nekem olyan furi hogy ajàndék is van benne. Bàr lehet hogy csak én vagyok szegény.... De nàlunk még az édességek a menők. Minél több(és finomabb). Van itt olyan vàlaszoló, akinek a mikulàs ajàndékja többe kerül, mint nekünk a karácsonyi.... Ja ez nem lenézés, hanem mély sóhaj részemről.
2017. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem sok, de ha téhed ez örömmel tölt el és nem zavar, akkor mással se foglalkozz.

Én mindkét gyereknek egy-egy kedvenc csokit és egy könyvet teszek a csizmába.

(A karácsonyi ajándékkal viszont túlzásba estem, mint minden évben eddig.)

2017. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
71%

Én ma állítottam össze a Mikulás-csomagokat. 15 ezret hagytam ott úgy, hogy ebből a két gyermekemnek, a férjemnek és magamnak, valamint a nagyszülőknek és a bátyámnak is összeállítottam egy-egy csomagot. Azért Nekik is, mert anyum és a bátyám nálunk szokott mikulásozni, anyósomék pedig csütörtökön jönnek, Őket sem hagyjuk ki.

A gyermekeim csomagjában van kinder tojás, szigorúan Milka-mikulásból vagy két fajta, mazsola, egy-egy mesekönyv, a többi családtag szintén csokoládékat kap, mindenki minőségit (Lindt-csokik szinte kizárólag). A bátyám kap még zabszeleteket, Ő azokat imádja. Anyum férje pedig a Milkákért van oda.

Holnap még beugrom 1-1 pici doboz legoért (darabja 1500 ft). Legománia van itthon, a Mikulás nem teheti meg, hogy ezt figyelmen kívül hagyja😊

Szerintem a mi Mikulásunk nem az az elszállós fajta, de nem is a legolcsóbb. Én pont jónak találom, viszonylag kevés édesség darabszámra, viszont csak igazán minőségi (meg a Milka😊)

2017. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
87%
Az oviban nálunk olyan silány csomagot raknak össze sajnos, hogy volt benne ehetetlen minőségű csoki. A mikulást is kipateroltam belőle, mert az se csokoládé volt. Olcsó húsnak híg a leve. :-( Mondjuk nem értem miért így csinálják, mert az az igazán drága, amit kidobunk. Ennek ellenére nagyon várja idén is az ovis Mikulást, annak is megvan a varázsa és nem az számít, hogy mi van a zacskóban. :-)
2017. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
39%

Az én fiam nem nagy csokis, a kindert ia csak a játék miatt szereti, van, hogy a csokit meg sem eszi. A tavalyi ceges csomagból, még bontatlan a tábla milka.

Akkor minek adja neki egy csomót. Játékból meg ócskát nem veszek. Kap egy gini barkóbázó rókát, az alapból egy 10es volt. A 2 kinder tojás 3 ezer. Egy bevásárló kosár tele játék kajás dobozokjal mert szeret boltosat játszani, meg egy verdás naptár és egy leho kis repülő valami.

2017. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
13%
De miért jó ennyi cukorral tömni a gyereket? Meg elrohasztani a fogait? Miért nem elég egy mikulás-csomag, meg valami apróság? Ennek mi értelme, hogy mikulásra ennyi sz.rt kap?
2017. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!