Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem nincsenek jo...

Csak szerintem nincsenek jo meseskonyvek ovodas koruaknak?

Figyelt kérdés
Vagy jo a mese de alig van illusztralva, vagy van ami szep, de a mese rossz,szerintem.
2017. dec. 11. 10:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem ,lányomnak bogyo baboca ,gögös gunár ,moso masa,dóra a felfedező ,mazsola mesekönyv,ezekböl olvastam neki ovis korában és thomas a gőzmozdony ,postás pat,bob az építőmester ,mind szép mesekönyvek és kedves mesék vanak bene.

Most geronimo stilton mesekönyvet olvasok lányomnak ,most elsős.

2017. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A régiek tényleg jobbak, en azokat vadàszom, ugyanazokkal az illusztraciokkal. Pl öreg néne özikéje, Tücsök es a Hangya, a nagy ho ho horgàsz, vagy a répahuzos mese pl, stb


Az ujak tényleg olyanok pl Auschanban nagyon szuper rövidtörtenetes mesék (egy oldal egy tanulsagos mese), de a képek semmik. A babocás is jo, ott szinte minden mondhathoz van kép, es még ebben a korban van a kicsi, hogy a képekhez fűzi a cselekményeket/mozgast

2017. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A tobbiek nem nem ertik amit irsz, csak nem ertenek veled egyet... Azert kerdezted, nem, Hogy mas velemenyeket hallj.

Szerintem is rengeteg jo konyv van, nem is ertem.

Egy jo peldat azert tudnal mondani, hohy ertsuk hogy hol van a lec?

2017. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Auchan. Bocsi
2017. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A regi meseskonyvek szerintem is jok. Sajnos az en gyerekkorombol nem sok maradt. Csipkerozsika (irta valaki) es tarsait pl. kifejezetten szeretem. Van pl. nagy vastag Andersen klasszikus meseskonyvunk, kb. 40 mesevel, rovidek, szinesek, de nekem nem tetszik. A fele remisztoen van fogalmazva, hiaba a szep kepek. Vagy a magyar nepmesek. Olyan konyvunk van, ami regi, 10 oldalankent 1 szines abraval, le sem koti, de sztem meg nem is neki valo (sokszor fel oriastol, ordogtol), lehet hogy epito jellegu, tanulsagos a mese, de majd kesobb.

Szereti pl. Pottyos Pannit, ilyesmit vadaszok, vagy Marek v. konyvek is, vagy Szutyejev, a lec itt van.

Nem porfogot keresunk. Es sajatot, nem kolcsonzottet, karacsonyra.

Elfogadom mindenki valaszat, nem erzem megsertve magam, de azert irtok kioktato stilusban 1-2-en, pedig ez egy artalmatlan tema. Nem ertem miért ugrik itt sok ember a masuje torkának, ha velemeny kulonbseg van. Csak tapasztalatokat cserelunk.

Koszonom a hasznos válaszokat (is), a ket konyvkiadonak is utananeztem. Es kaptam jo otletetket is a válaszok kozott.

Kellemes unnepeket mindenkinek!

2017. dec. 12. 07:24
 16/16 anonim ***** válasza:

Pettson és Findusz, Pom-pom, Kipp-kopp, Ovis mesék (több kötet-talán Vadadi A.), Marék Vera könyvek

Ezen kívül vannak nagyon jó diák is

2017. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!