Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apaként mit tennél ha a...

Apaként mit tennél ha a gyerekeid veszélyben lennének az anyjuknál? Félnének tőle?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

A gyerekek 3,4 és 5,5 évesek.

Az anyjuk elviselhetetlen jelleme miatt lett vége a kapcsolatunknak. Mikor visszament 1 éve dolgozni akkor teljesen megváltozott. Flegma,beképzelt nő lett, nem az akit én 10 éve ismerek és szeretek. Fél éve költöztem el, a gyerekek vele maradtak (sajnos). Egyik héten 2 napot, másik héten három napot vannak nálam. Egyre többet mondják, hogy anya mindig kiabál, "verekszik" rájuk csap mindenért és sajnos iszik is :( Sokat van távol a gyerekeket lényegében babyszitter neveli ha nála vannak.Mióta van párom megpróbálja ellene hangolni a gyerekeket, most, hogy látja nem sikerül, sőt nagyon szeretik, meg nem akarja engedi, hogy találkozzanak.

4-én megyek ügyvédhez, nagyon szeretném ha hozzánk kerülnének a kicsik. Mennyi esélyünk van? Valaki hasonló helyzetben?



2017. dec. 29. 11:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó te mit szívsz??? Az én házamban lakik, nem közös házban, az ENYÉMBEN! sajnálom, ha neked a gyerekek, gyerekeid csak a pénzforrást jelentik, de számomra nem.

Gondolkodom azon, hogy visszaköltözök a házban, a párommal együtt, hiszen megtehetem. Az én házam. Csak tudom, hogy a dühét a gyerekeken vezetné le. De talán jobb lenne ott lenni és megvédeni a gyerekeket!

2017. dec. 29. 14:01
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Én nem értem, mi ütött itt a válaszolókba! Hahó! Igen, a férfi új nővel él együtt, a nő pedig a munkába történő visszatérést követő 6.hónapban összejött a főnökével, iszik, agresszív a gyerekekkel...mi van, ha a nő csinálja, egészségére? Ha a férfi, akkor nyilvánosan meg kell kövezni? Nagyon furcsán gondolkodnak egyesek.

És egyébként nő vagyok, két gyermek anyukája, és mélységesen felháborít, ha egy anya nem viselkedik anyához méltón. Félredug, iszik, veri a gyerekeket, akiket voltaképpen a babysitter nevel, az apához pedig nem engedi őket? Ez azért nagyon szomorú.

Kérdező! Szerintem is elsietted a dolgot, még nem kellett volna a gyerekeket az új kapcsolatoddal terhelni. De ha már így alakult, én személy szerint korainak érezném az összeköltözést a gyerekekkel, az új barátnőddel.

Írd már le, pontosan mi történt? Milyen volt a házasságotok korábban, a feleséged, miben változott és mikor, és most milyen? Mi lehet rá nézve terhelő a bíróságon, ugyanis valóban bizonyítanod kell az ő alkalmatlanságát. Ráadásul a gyerekeknek is ezt kell vallaniuk, bár nem tudom, elég kicsik még, lehet, hogy őket meg sem kérdeznék, ennyire nem vagyok otthon a témában.

Ügyvédet kérdezz a lehetőségeidről, az esélyeidről. A helyedben harcolnék foggal-körömmel a gyermekeimért, ha ennyire undorítóan viselkedne az exem.

2017. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

Egyetértek az utolsó válaszolóval..Én sem értem mi a gond a kérdezővel?? :O

Csak a gyerekeinek szeretne jót...jobbat..

Amúgy az exedet védem olyan szempontból, hogy szerintem 3 ilyen kicsi gyerekkel elmebaj egyedül maradni, plusz dolgozni...


Ezt az osztott láthatást sose fogom fel, szerintem nagyon rossz a gyerekeknek, de nem látok bele...

2017. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az óvónők tanúsíthatják, hogy többször illuminált állapotban vitte őket oviban. Illetve többször voltak karmolások a gyereken és elmondta az óvónéninek, hogy anya csinálta.Elméletileg az óvónéni beszélt is anyával.. Azt is elmondják nekem is, az oviban is, hogy anya barátja sokat kiabál rájuk és ha rosszak bezárják/ kizárják (erre a szomszéd a tanú, hogy november végén 1 szál pólóba ki volt zárva a gyerek az udvarra és a szomszéd csengetett be, hogy engedjék már be akkor az anyjuk nem volt otthon, csak a pasija)őket.
2017. dec. 29. 20:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Atyaég...😱

hat akkor tényleg lépni kell valamit...

Esetleg az óvónők által lehetne, úgy tudom, van egy új törvény, hogy ha valami csaladon belüli erőszaknak észleli jelét, azonnal jelentenie kell...

2017. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez gyámügy témakör. Szaladj be a családsegítőhöz, ha szerencséd van, onnan levezénylik neked.
2017. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!