Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődében vagy óvódában...

Bölcsődében vagy óvódában érdemesebb gondolkodnunk?

Figyelt kérdés

Márciusban lesz a kisfiam 3 éves (03.31.), jelenleg bölcsibe jár.

Nem szobatiszta, a beszédét többnyire nem értik "idegenek", bár én egy ideje igyekszem tudatosan beszélgetni vele és figyelni, hogy érthető-e.

Én megértem többnyire. Idejön hozzám például, hogy nem tud aludni, hív lefeküdni, bejön a fürdőbe, hogy megkérdezze fürdök-e, elmeséli ha elesett ...

Viszont van olyan, hogy olyan dolgot mond, ami nem úgy van: nem kapott enni a bölcsibe, a kezét én vágtam el (játék hasította fel)... Viszont ovi csak szeptembetől kezdődne neki. Nem tudom, hogy lenne a jobb. A bölcsiben szeretnék, ha maradna. Szerintük jobb neki ott, mert pici (90 cm alatti, 12 kg), az oviban pedig sok a gyerek egy csoportban.


2018. febr. 1. 12:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
25%

* Bocsánat az elírásaimért.

bekerül a csoportban -> bekerül a csoportBA.

közbe szül -> közbeszól

2018. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Kiscsoportban tényleg nincs sok elvárás még öltözni is segitenek ,a gyerekeknek .és a gyereked ovi éret leírásodbol nem irtad hogy fogyatékosága lenne akkor,minek marasztalnád a kicsik közt ? Szeptembertöl uj kicsik jönek a bölcsibe ,a nagyok helyett ha maradna semmit nem fejlödne .
2018. febr. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Nem fogyatékos, teljesen egészséges, szerintem mégcsak nem is buta gyerek.

Hosszú ideje először vagyunk kettesben egy egész napja (van nagytesója), sőt...talán nem is volt még ilyen, figyelem, de nem látok semmi kirívót. Szerintem elég jól elvan, a beszéde majd alakul. Szerintem én döntöttem. Köszönöm mindenkinek. :)

2018. febr. 3. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!