Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tanárnőről?

Figyelt kérdés
Ma 1.-s 6-7 éves gyerekekkel elmentek sétálni a közeli tóhoz, amikor kisfiam osztálytársa megszólalt, hogy pisilnie kell. Erre nem hogy megállhatott volna a kisfiú pisilni, azt mondta neki, hogy tartsa vissza már 7 évesen vissza tudja tartani. Jó egy darabig nem is szólt a kisfiú, de a végén ismét szólt, hogy most már muszáj lenne pisilnie. Erre az volt a válasz, hogy nem kellett volna 1,5 liter xixo-t meginni és akkor most nem lenne baj, meg amúgy is 5 perc múlva ott vannak az iskolában, ott majd pisilhet. Most komolyan miért kellett szenvedtetni azt a kisgyereket? Szerinte nem illendő 7 évesen utcán pisilni, meg hogy sokat ivott, ezt megértem, na de hát azért mégis...Mi baja lett volna egy fának 3 dl gyerekpisitől?

2018. febr. 7. 17:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
30%
Szval nem egy utcán élő, ürítő hajléktalanról van szó, hanem egy gyerekről, aki nagy eséllyel tanul ebből az esetből, és vagy indulás előtt elvégzi a dolgát vagy nem iszik annyit.
2018. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%

Ó visszatért a pisilős troll.

Hülye kérdés. Iskolás gyerek már szobatiszta. A tanár NEM állhat meg az utcán pisilni 1 gyerekkel. Mert addig a többivel mit csináljon? Szerinted? Ahány kisgyerek annyi felé szaladt volna. Vagy ők is nekiálltak volna ott az utcán pisilni, ami ugye a tanárnak ciki.

2018. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
64%
Az én fiam bekakált,mert nem engedték ki,mondván egy 7 éves elsősnek már ki kell bírnia.Hát olyan volt,hogy nem bírta ki (mellesleg én sem szeretem tartogatni,szerintem joga van akkor kimenni az embernek amikor szüksége van) oké,itt a kisfiúnak nem lett baja,de én nem helyeslem akkor sem a dolgot.
2018. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ha megengedte volna neki, hogy kinnt pisiljen, akkor most azért háborognál, mert biztosan kifázott.
2018. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem egy bunkó, és ráadásul sok van belőle. Pedig anyukám is tanár, mégse ilyen idióta.


Ha én lennék az anyja, megmondanám neki, hogy legközelebb ne kérjen engedélyt, álljon meg a p***csába, aztán pisiljen.


Egyszer nekem is nagyon kellett, pedig én nem is vagyok egy vedelős. Színházban voltunk, ráadásul a széle felé ültem, kiosontam volna. Nem engedett ki. Végigszenvedtem másfél órát, semmit nem is láttam a darabból.


Aki szerint tartsa vissza, annak kívánom, hogy tartsa vissza ő egy-másfél órát mikor nagyon kell, aztán utána soha többet nem pofázik.

2018. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%
Ha megállt volna, most az lenne a kérdés, milyen bunkó a tanár, hogy megállt, az összes gyerek a fiadon nevetett...
2018. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%
Kamukérdés, kár ezen rágódni. Az a kérdező írta ki aki folyton a kisfiúk utcán pisilésén kattog.
2018. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
De milyen ember kattog ezen? Pedo?
2018. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel az a gond, hogy nyilván a szülő a saját gyerekének az érdekét nézi (jelenleg azt, hogy a gyereknek pisilnie kellett) de egy pedagógusnak az egész osztállyal globálisan kell foglalkoznia.

Szerinted, mégis, hogy kellett volna kezelnie a tanárnőnek azt a szitut, hogy van egy osztállyal de egy gyerekkel el kell mennie valami eldugott helyre pisilni az utcán? (arról ne beszéljünk, hogy alsós tanítónőként dolga e más gyerekének a "pisiltetése"?) A többi gyerekkel addig mit kezd, kire bízza őket? Ha megmondja a többieknek, hogy maradjanak mert "Józsikának" pisilnie kell utána vajon nem fogják e csúfolni azt a gyereket? Meg aztán jön a "ha neki lehet nekem is" viselkedés és akkor már óráról is ki lehet menni pisilni stb...

Szóval nem ilyen egyértelmű és könnyen kezelhető egy ilyen szitu.


Nyilván ha egy szülő egyedül van az utcán a sajt gyerekével eldöntheti és megteheti, hogy csak a gyerek igényeire figyel 100%-osan, de ez csoportban nem így működik. (csak ezt már a fene nagy liberalizmus idejében elfelejtik)


(Utólagos megjegyzés, hogy azért én mint utcai járókelő sem biztos, hogy jó szemmel nézném ahogy egy iskolás korú gyerek épp valamelyik ház falát vagy bokrot tiszteli meg testnedveivel. Kis gyereknél még esetleg elmegy az ilyen de valljuk be undi egy dolog...)

2018. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha egynek enged, engednie kell mindenkinek. Utána lehet még 5en pisilni akartak volna. Egyébként mikor mi mentünk valahova, indulás előtt pisi, utána meg nem iszunk. Óvónő vagyok, de még egy gyerek sem mondta, hogy pisilnie kell, mikor indulás előtt pisiltek. Sokat sétálunk, udvarról sem jönnek be, tavasszal-nyáron fél 10-12ig vagyunk kint.
2018. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!