Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tanárnőről?

Figyelt kérdés
Ma 1.-s 6-7 éves gyerekekkel elmentek sétálni a közeli tóhoz, amikor kisfiam osztálytársa megszólalt, hogy pisilnie kell. Erre nem hogy megállhatott volna a kisfiú pisilni, azt mondta neki, hogy tartsa vissza már 7 évesen vissza tudja tartani. Jó egy darabig nem is szólt a kisfiú, de a végén ismét szólt, hogy most már muszáj lenne pisilnie. Erre az volt a válasz, hogy nem kellett volna 1,5 liter xixo-t meginni és akkor most nem lenne baj, meg amúgy is 5 perc múlva ott vannak az iskolában, ott majd pisilhet. Most komolyan miért kellett szenvedtetni azt a kisgyereket? Szerinte nem illendő 7 évesen utcán pisilni, meg hogy sokat ivott, ezt megértem, na de hát azért mégis...Mi baja lett volna egy fának 3 dl gyerekpisitől?

2018. febr. 7. 17:24
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

A tanár mondta, hogy megivott 1,5 L XIXO-t.

A kisfiam mesélte.

Nem tudom és nem is mondtam, hogy nem pisiltette meg indulás előtt őket.

2018. febr. 8. 17:44
 32/33 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy ha meg a tanárnő "megpisilteti" a gyereket akkor meg most ebből lenne a dráma...

Hogy, hogy gondolta, hogy megszégyeníti a gyereket azzal, hogy az osztálytársai mellett az utcán hagyja vizelni?" Meg ha valaki meglátja a gyerekét, akkor az meg szégyen a családnak ami ugye a tanárnő hibája? Ha meg a gyereknek segítség kell, akkor meg ugye ott a milyen jogon öltözteti le kérdés?...stb...(mellesleg nem feltétele az iskolába járásnak a szobatisztaság? Szóval ilyen szituációnak nem is kéne feljönnie)


Szerintem ez tipikus esete annak, hogy a gyerkőc nem ment el időben mosdóra, utána teleitta magát mindenféle löttyel, ami után rosszul érezte magát, de persze a kedves szülő ahelyett, hogy úgy reagálna, hogy "Látod fiam legközelebb ne csinálj ilyet magaddal, mert rosszul fogod magad érezni!" a tanárnőt veszik elő, hogy milyen szemét volt :S...

2018. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
kapja elő és kész! nehogy már engedélyt kelljen kérni!és ha gyenge a hólyagja!? nem ő tehet róla! igenis igyon azt amit szeret, és jól esik!
2018. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!