Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora baj, hogy kiabálós...

Mekkora baj, hogy kiabálós vagyok?

Figyelt kérdés
Nem fenyegetőzök vagy káromkodok, és sose bántanám fizikailag a lányom, de sajnos hajlamos vagyok felemelni a hangom, ha valamit harmadszorra se csinál meg. Nagy kárt okozok ezzel? Ti hogy viselkedtek, ha szófogadatlan a gyereketek? (kiscsoportos)
2018. márc. 10. 20:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
Nyolcas én is le lettem pontozva, pedig csak egy tényt írtam le. Gondolom a kérdező tette. Innen nézve én nem orulnek ha három éves leuvoltene.
2018. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Még egy választ se pontoztam xD

Egyrészt alattam, másrészt több vélemény is érdekel(t) a

2018. márc. 11. 01:08
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is temperamentumosabb vagyok...Próbàlok minél kevesebbszer kiabàlni,de becsúszik.Semmi baja nem lesz tőle.Max.utànna elmagyaràzom miért történt.
2018. márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból hangos vagyok.A lányom is az a fiam nem.

Szerintem már a pocakban megszokta hogyan beszélek.

Mivel eleve hangos vagyok ha felemelem a hangom másoknak az már kiabálás de a gyerek pontosan tudja, hogy nem.

2018. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyum is hangos fajta. Családon belül egy komplett olasz szappanoperát lenyomunk néha, csak úgy zeng a ház, és sosem dühből megy. Nem is tudom hogy történik de egyszercsak mindenki max hangerőn közvetíti a gondolatait :D Emiatt abszolút nem sérültem, sőt, ha anya lecsesz azt mindig Balkán és szépen artikulálva teszi..

Párom amíg "új" volt nálunk mindig azt hitte hogy épp öljük egymást, az ő szülei ugyanis csak akkor emelik fel a hangjukat ha rendes anyázós veszekedés van.

Mással nem vagyok hangos, de ezek alapján szinte biztosra venném, hogy a gyerekem majd kapni fog ebből az olaszos vérből. De hát nem kell egyformának lennünk:)

2018. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
*halkan, bocsánat, nem tudom miért nevezzük ezeket a telefonokat okosnak:))
2018. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%

Egészségedre, mostohaanyám is mindig üvölt, és mit ért el vele?

A gyerekei szarnak a fejére. Megszokták, hogy anyu "hangos", úgyhogy nem érdekli őket.


Bezzeg mikor apa emeli fel a hangját, egyből rend van, mert ő nagyon-nagyon ritkán gurul be, és ha ő mérged lesz, akkor tényleg hülyeséget csináltak :D

2018. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Érdekeseket írtok. Én soha életemben nem kiabáltam senkivel… a gyerekem az egyetlen ember a földön, aki annyira ki tud hozni a sodromból, hogy megteszem.
2018. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!