Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Változott az öltözködési...

Változott az öltözködési stílusotok az első 3 év anyaság alatt?

Figyelt kérdés
Hogy öltöztetek a jatszoteren vagy amikor kimozdultatok a gyerekkel? Volt olyan ruha/cipo amit mar soha tobbe nem vettetek fel mert tul "komolytalannak" vagy tul kihivonak tartottatok egy anyukahoz?
2018. márc. 20. 13:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
–Utolsó előttivel
2018. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Csak az mond ilyet aki irigy, hogy csajos vagy.
2018. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A ferjem mondta :D
2018. márc. 20. 14:13
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanúgy öltözkodom.nem vagyok az a nőies,de ha kell(pl színház) van mit felvennem,amiben jól is érzem magam és nem kényszer ruha.

Tornacipő,farmer,póló.mindig is ez a típus voltam! Sminkelni is szoktam,ha elmegyünk pl boltba vagy sétálni akkor szemceruza meg spirál.

2018. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Tobbet hordok gumicsizmat! 😊 Viccet felreteve, nem valtozott, eddigis farmer+ bluzt, huztam, annyi, hogy most kevesebb kenyes anyagot viselek, selymet, kasmirt csak ritkan. Szerintem butasag, hogy valtozni kell, ha tetszene, siman felvennem a feliratos polokat is. Sot, en a hajamat se szeretem osszefogni, foldronfekves kozben jobban zavar a gumi, mint az a par hajhuzogatas szopi kozben 😊
2018. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

90%-ban maradt minden a régiben,annyi h már nem hordok apró toppokat ,amik "túl sokat"mutatnak (hasat is picit)

De így is csinosnak érzem magam, jól érzem magam.

2018. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanolyan vagyok. Farmer+póló+tornacipős voltam mindig, már 16 évesen is, anyaként is olyan maradtam, most 30 évesen is, mint gyerek előtt, nemsokára 3 éves lesz a lányom. Nekem a munkahelyem se követel meg elegáns megjelenést, amúgy is 90%-ban otthonról dolgozom, szóval a kutyát nem érdekli az sem, ha pizsama van rajtam :D Soha nem hordtam szoknyát, egyberuhát is max nyáron, elvétve. A farmersortot ugyanúgy felveszem, mint régen, nem zavar, hogy rövid (nem az a seggvillantós fajta azért, a fenekemet takarja rendesen, de régen se vettem fel olyat, ami nem takarta).
2018. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
Csinosabban, nőiesebben öltözködöm. Lecseréltem a teljes ruhatáram, a méretem nem változott, tini korom óta M-es. Leginkább egybe ruhákat hordok, szoknyát elegánsabb felsővel, télen is.
2018. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%
Magassarkút nem hordok, de két kicsi gyerek mellett nem is tudnék hova. Minden más maradt.
2018. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A lepontozóktól kérdezném, hogy ők magassarkúban és kis kosztümben térdelnek nyakig sárban a homokozóban vagy fingjuk sincs a témáról?
2018. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!