Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki gyesen van kisgyerekkel,...

Aki gyesen van kisgyerekkel, nektek nem becsuli le a munkatokat a parotok?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a gyerekkel a nagy hazban, hatalmas udvarral. Minden hazimunkat es kerti munkat en csinalok szinte, emellett minden nap fozok, minden nap jo minosegu meleg etel van. A gyereket tomegkozlekedessel cipelem mindenfele programra.

Ehhez kepest mindig megkapom h "csak" itthon vagyok, es hogy nem en keresem a penzt, es hogy cserelne velem a parom. O neha eljar sportolni, talalkozni a barataival, en soha sehova nem megyek. Itthon szoktam heti parszor fel orat edzeni, meg erre is beszol hogy "neked minden nap van idod edzeni".

Annyi hazimunkat csinal, hogy bedobja a mosogepbe a szennyest es neha vegigtolja a lakason a porszivot. Tenyleg sokat dolgozik, de nem erzem ugy, hogy en kevesebbet. Hetvegen is tiszta seb a kezem a kb ferfiaknak valo kerti munkatol, de o azt mondha hogy szerinte ez konnyu, en valasztottam hogy kint legyek amig o vigyaz a gyerekre. Tenyleg en valasztottam, mert szerettem volna a levegon lenni, de nem igaz hogy ennyire le kell becsulni.

Ha fozok, mar meg sem koszoni, pedig direkt a kedvenc gasztrobloggerei fogasait fozom sokszor. A gyereknevelesre meg csak rohog, hogy az annyira konnyu, o biztos nem panaszkodna ha "csak azt" kene csinalni.


2018. ápr. 14. 20:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem, mert nem egy marhát választottam.

Most épp altatja a 2,5 évesünket.

2018. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
A mosast miert o csinalja? Csinald te. O pedig a nehezebb kinti munkakat. Itthon voltam a 3 gyerekkel 3-szor 3 evig. Soha nem szolt be a ferjem.
2018. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Bár eleinte voltak megjegyzései, hogy ő keresi a pénzt, a poén az, hogy az én csedem is volt annyi, mint ami az ő keresete. A gyed már nyilván nem. Bár nem gondoltam komolyan de kérdeztem tőle, hogy maradna-e ő itthon a gyerekekkel, élből nemet mondott, na mondom akkor én mégegyszer ezt nem akarom meghallani. Többemberes babát dobott a gép amúgy, hát nagyon nehéz volt az első másfél év, sokféle érzékenysége van, mire mind kiderült...
2018. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Cseréljen veled! Utazz el pár napra, rokonhoz, barátokhoz! Aztán utána meglátjuk, hogy mit szól!

Néha ezért is kell az apát bevonni a gyerek körüli feladatokba. CSAK a gyereket lefoglalni egy órára nem nagy dolog. De ha közben el is kell végezni valamit, már nem olyan egyszerű.

2018. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
O szeret mosni es teregetni, tenyleg. Mindigis o csinalta. En pedig szeretek kint dolgozni. A problema az hogy nem hogy meg nem koszoni, kicsit sem dicser meg, de meg meg is alaz hogy semmit nem er a munkam. En mindig megkoszonom a felporszivozik, megemlitem hogy hogy orulok az illatos ruhaknak...
2018. ápr. 14. 20:38
 6/26 A kérdező kommentje:
Es amugy a gyerekert rajong. De gyereknevelesben is azt erezteti h o jobban csinalja, ram nem is lenne szukseg igazabol.
2018. ápr. 14. 20:42
 7/26 anonim ***** válasza:
42%
Biztos, hogy szeret? Megkockaztatom, van valakije.
2018. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%
És meddig tervezel otthon lenni?
2018. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem becsüli le, pontosan tudja, mit csinálok. Segít a gyerekekkel és ő mosogat az esetek többségében.
2018. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Menj vissza dolgozni, a házimunkát meg felezzétek el.
2018. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!